• Головна
  • Гуманітарна допомога АТБ українцям перевищила 50 мільйонів гривень
Прес-реліз
15:00, 16 березня 2022 р.

Гуманітарна допомога АТБ українцям перевищила 50 мільйонів гривень

Прес-реліз

На 21-й день військової агресії на території України корпорація АТБ надала українцям допомогу продуктами харчування та товарами першої необхідності на суму понад 50 мільйонів гривень.

Основні зусилля компанії спрямовані на надання допомоги мирним жителям під час евакуаційних заходів, населенню у містах прямих бойових зіткнень, медичним установам та дитячім лікарням, волонтерським організаціям та рухам, місцям тимчасового знаходження переселенців.

На сьогодні вже оказано допомогу продуктами харчування та товарами першої необхідності:

  • Мирному населенню під час евакуації – понад 10 тон
  • Населенню у містах прямих бойових дій – понад 30 тон
  • Медичним закладам та дитячим лікарням – понад 40 тон
  • Волонтерським організаціям та рухам – понад 50 тон
Гуманітарна допомога АТБ українцям перевищила 50 мільйонів гривень  , фото-1

Для підтримки обороноздатності країни корпорацією АТБ перераховано до держбюджету 100 мільйонів гривень авансового податкового платежу.

У містах прямого бойового зіткнення сформовані опорні магазини «АТБ», задля максимального забезпечення населення продуктами харчування та товарами першої необхідності. Вся актуальна інформація для населення оперативно розміщується на сайтах компанії та на сторінках у соцмережах.

Мирним жителям у містах, що зазнають авіанальотів та бомбардувань компанія надала підвальні приміщення своїх працюючих магазинів під бомбосховища, де також сформовані запаси питної води.

З початку війни,вся велика команда корпорації АТБ працює у посиленому режимі 24/7. Робить все можливе, щоби максимально забезпечити населення країни продуктами харчування та товарами першої необхідності.

Ми не зупиняймось.

Все буде Україна!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...