• Головна
  • Нова пошта Глобал відновила доставку із закордонних інтернет-магазинів
Прес-реліз
15:00, 29 квітня 2022 р.

Нова пошта Глобал відновила доставку із закордонних інтернет-магазинів

Прес-реліз

Через сервіс NP Shopping українці знову можуть замовляти необхідні товари в закордонних інтернет-магазинах, у яких немає прямої доставки в Україну, та отримувати їх за своєю адресою, у будь-якому працюючому відділенні або поштоматі Нової пошти.

Наразі відновлено доставку замовлень із будь-яких інтернет-магазинів США, Німеччини, Франції, Іспанії, Великобританії, Польщі, Туреччини та Італії. Ще працюємо, щоб у найближчий час запустити Китай.

Вартість доставки залишилась сталою, як і до війни, та залежить від ваги посилки: чим більша вага - тим нижча вартість доставки. Точну ціну можна розрахувати за допомогою спеціального калькулятора на сайті NP Shopping.

Як користуватися сервісом:

1. Зареєструйтеся на сайті npshopping.com/register/. В особистому кабінеті ви отримаєте адресу для шопінгу, яку використовуватимете при покупках.

2. Обирайте інтернет-магазин, переходьте за покупками, замовляйте товар онлайн і для доставки вказуйте отриману через NP Shopping адресу.

3. Після замовлення в особистому кабінеті NP Shopping реєструйте трекінг номер, отриманий в інтернет-магазині. А далі обирайте будь-яке відділення Нової пошти, поштомат або адресну доставку кур'єром.

Каталог інтернет-магазинів, докладна інструкція щодо оформлення замовлення та інша інформація про сервіс доступні на сайті www.npshopping.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...