Новини компаній
13:26, 22 травня

Охорона будинку

Новини компаній

Охорона будинків із кожним роком стає більшою необхідністю.

Дуже актуальною є охорона заміських будинків – котеджів, садових ділянок та дачі. Охрана частного дома Киев – це безпосередня гарантія безпеки майна та життя його власника. Дуже важливо обрати компанію професіоналів із тривалим досвідом надання таких послуг.

w52cGpgc7Z9kLS1Dm7po6B_nZHdBd2oSbjd43uV1kdB7KLgNZwglzK4Ffyy5D85pwwpAlDPMPtR95HbaKadzbBUPBhr0S0UWPczamC7ZopAfCMToTAAznsssRw0kPOco0Zowuso

Як влаштована охорона будинків?

Охорона будинків у місті Київ буде найефективнішою, коли застосується охоронна сигналізація будинку, яка існує двох типів:

 • Пультова

 • Автономна

Пультова вміщає в собі:

 • Виконавчий пристрій

 • Датчик

 • Приймально-контрольний пристрі

Датчик реагує на зовнішні чинники (відкриття дверей, вікон, дим, рух людей). Саме датчик посилає повідомлення до приймально-контрольного пристрою. Потім пристрій обробляє сигнал та відправляє данні до виконавчого пристрою та центрального пульта охоронного агентства. Найчастіше це світлошумова сирена.

Автономний пристрій працює за такою схемою: власнику будинку чи охоронній службі надсилають повідомлення. Повідомлення може бути звуковим чи світловим сигналами. Сигналізація зі звуком відлякує грабіжників, коли власників немає вдома. Автономна сигналізація включає в себе GSM, тобто власнику будинку прийде смс-повідомлення або телефонний дзвінок про наявність небезпеки.

GSM існує дротова та бездротова. У кожної є свої переваги:

 1. Перевага дротової сигналізації у тому, що не треба змінювати акумулятор. Також такий вид сигналізації діє у необмеженому радіусі.

 2. Перевага бездротової сигналізації у тому, що охоронне агентство отримує тривожний сигнал безпосередньо. Охорона будинку оперативно реагує на дзвінок і вирушає до місця сигналу. Господар також отримує сповіщення про те, що сигналізація спрацювала.

Деякі системи сигналізації також включають у собі тривожну кнопку. Це ефективно працює, коли власник будинку безпосередньо знаходиться на території об’єкту.

Для охорони приватної ділянки може застосовуватися також відеокамера. Це допомагає цілодобово спостерігати за будинком, а також додавати відео до архіву. Потім відео можна дивитися у будь-який момент.

Як встановити та підключити охорону будинку?

Встановлення сигналізації та підбір охорони будинку виконується за такою схемою:

 • Спочатку треба обрати систему. А для цього необхідно зрозуміти особливості охорони та скласти список завдань, які повинна виконати охоронна система.

 • Потім важливо зрозуміти потенційні загрози, аби встановити датчики у потрібних місцях.

 • Якщо господар хоче встановити тривожну кнопку, то охоронна компанія виконує й це.

 • Після того, як виконали всі попередні кроки, систему автономно перевіряють та приєднують її до центрального пульта. Це допомагає переконатися у повному функціонуванні охоронної системи.

 • У кінці завершується процес встановлення та підключається сигналізація. 

Усі кроки повинні проводити кваліфіковані спеціалісти, щоб процес зайняв мінімум часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...