• Головна
  • Вартість препарату Брилінта в Лубнах
Новини компаній
07:07, 8 червня 2022 р.

Вартість препарату Брилінта в Лубнах

Новини компаній

Брилінта популярні ліки, які за останні роки стали дуже поширеними в Україні. Вони належать до групи антикоагулянтів, тобто не допускають утворення тромбів в організмі. Такий препарат насамперед призначають пацієнтам:

  • Які на цей час перебувають у передінсультному чи передінфарктному стані.
  • У яких вже відзначено кардіогенний шок або тромбоемболію. І лікарі переживають, що можуть почати розвиватися ускладнення.
  • З коронарним синдромом, у яких також можуть виникнути ускладнення захворювання.

Препарат також може призначатися у профілактичних цілях. Тому Брилінта купити в Лубнах може бути необхідним не тільки пацієнтам з такими захворюваннями.

Форма випуску препарату – пігулки. Бувають два види: по 60 мг і по 90 мг. Залежно від того, в якій кількості міститься активна речовина – тикагрелор. Речовина дозволяє знизити агрегацію тромбоцитів, що запобігає ризику утворення тромбів, що зменшують просвіт кровоносних судин. Можна сказати, що на сьогодні цей препарат немає аналогів. Оскільки часто в схожих ситуаціях використовують клопідогрел, але він не настільки ефективний і має значно більше побічних ефектів.

Де в Лубнах купити Брилінту

У місті є кілька аптек, де зазвичай можна було придбати лікарський препарат. Але у зв'язку з подіями, що склалися, багато з них мають проблеми із забезпеченням. Багато ліків просто не надходять у відділення. Навіть самі фармацевти не знають, коли саме чекати на завезення продукції та що саме їм вдасться отримати.

На цьому тлі з'являється все більше шахрайських компаній, які під виглядом ліків намагаються продавати підроблені препарати, зокрема Брилінту. Щоб не опинитися в неприємній ситуації, коли ви замість оригіналу купите підробку, краще віддавати перевагу перевіреним реалізаторам.

Найнадійніший варіант – зробити замовлення на сайті офіційного партнера Брилінти в Україні. Це https://www.piluli.info/. Таким чином, ви зможете не тільки бути абсолютно впевнені в якості продукту, але та отримати максимально низьку вартість, яку пропонує безпосередньо виробник.

Вартість препарату Брилінта в Лубнах, фото-1

Ціна Брилінти в Лубнах

Якщо подивитися на середню вартість пачки препарату у місті, то можна помітити, що середня вартість починається від двох із половиною тисяч гривень. Водночас Брилінта ціна в Лубнах на сайті офіційного партнера компанії в Україні – набагато нижча. За одну пачку ви заплатите лише тисячу сто гривень.

При цьому на сайті діє гнучка система знижок для покупців, які купують одразу кілька пачок препарату. Якщо ваше замовлення починається від:

  • Трьох пачок, то вартість однієї пачки становитиме тисячу гривень.

  • П'яти пачок, то вартість однієї пачки становитиме дев'ятсот гривень.

  • Десяти пачок, то вартість однієї пачки становитиме вісімсот п'ятдесят гривень.

Крім цього, при здійсненні покупок у майбутньому всі клієнти отримують знижку в розмірі 10%. Також на сайті час від часу проводяться додаткові акції, дізнатися про які можна підписавшись на розсилку.

Такої низької вартості вдається досягти за рахунок прямої домовленості з європейським виробником. Компанія має всі необхідні сертифікати, що підтверджують відповідність та якість, тому ви можете не переживати про це.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...