• Головна
 • Влаштування буроін'єкційних паль. Успішний кейс ЖК Life Story
Новини компаній
17:45, 8 червня 2022 р.

Влаштування буроін'єкційних паль. Успішний кейс ЖК Life Story

Новини компаній

Міцний фундамент – це опора будь-якої споруди чи будинку. До його влаштування треба підійти відповідально, оскільки від цього залежить подальше будівництво та стійкість майбутньої конструкції. Тому забудовники сучасних густонаселених міст для створення основи під будівлю активно впроваджують будівельні технології з використанням набивних паль.

Одним з різновидів закладання фундаменту є буроін’єкційні палі. Їх використовують для об'єктів, що знаходяться в зоні щільної забудови, наприклад, історичний центр міста або його спальні райони, а також для укріплення вже існуючих фундаментів споруд, що підлягають реконструкції. Використання буроін’єкційних паль на місці будівництва виключає проблеми руйнівної дії на сусідні будинки.

Наскільки технологія створення буроін’єкційних паль є ефективною і які її переваги, досліджували експерти компанії “Бурові технології”. Була проведена оцінка влаштування буроін'єкційних паль для ЖК “Life Story” та виявлені основні фактори, на які слід звернути увагу забудовникам при виборі надійного підрядника для закладання фундаменту нової будівлі.

Процесс зведення фундаменту за методикою буроін'єкційних паль для ЖК Life Story

Влаштування буроін'єкційних паль. Успішний кейс ЖК Life Story, фото-1

В технології буроін'єкційних паль використовуються спеціальні бурові установки, які свердлять ґрунт. Після застосування бура на місце утвореного котловану заливають спеціальну бетонну суміш, яка забезпечує міцне з'єднання. За допомогою вібратора у свердловину занурюють каркас з арматурного стержня, куди вводиться цементно-піщаний розчин.

Переваги використання пальових технологій

 • Головною особливістю буроін'єкційних паль є їх залучення для облаштування фундаментів цивільних та промислових споруд. Описана технологія дає можливість облаштовувати надійні основи на ослаблених та мокрих ґрунтах і дозволяє зводити будівлі з міцним фундаментом, які будуть безпечними для експлуатації.
 • Буроін'єкційні палі зручно використовувати для облаштування фундаменту споруд, які знаходяться в аварійному стані, перекривних конструкцій, розподільних стін та реконструкції споруд. Суттєвою перевагою влаштування буроін'єкційних паль є зниження вартості робіт майже 2-2,5 рази.

Чому влаштування фундаменту треба довірити надійним підрядникам і як їх обрати?

Влаштування буроін'єкційних паль. Успішний кейс ЖК Life Story, фото-2

Технологія посилення фундаменту та реконструкція будівель шляхом використання буроін'єкційних паль потребує дотримання сучасних будівельних норм, затверджених законом України. Тому, щоб уникнути ризику створення неякісних споруд, треба звертатися за допомогою до професіоналів. Знайти надійних підрядників достатньо складно, тому слід дотримуватись простих рекомендацій. Такі компанії повинні відповідати ряду вимог:

 • Мати офіційну реєстрацію та ліцензію на виконання будівельних робіт.
 • Спроможність надавати послуги в різних інженерних умовах.
 • Представити портфоліо вже впроваджених в експлуатацію об'єктів.
 • Надати перелік послуг та наявність спецтехніки, яка необхідна для тимчасового користування.
 • Представити прайс на виконання робіт.
 • Розробити алгоритм надання послуг, адаптації проєктів під особливості місцевості.
 • Встановити терміни на виконання поставлених задач.

Як розраховується ціна надання послуг на зведення пальового фундаменту у компанії?

Застосування європейських технологій в умовах українського будівництва – це оптимальне рішення для багатьох забудовників у густонаселених та забудованих містах. Тому до кожного такого проєкту треба готувати індивідуальні рішення.

Всі деталі співпраці з підрядником, в тому числі вартість послуг, мають бути прописані в договорі. Він має містити:

 • модель розрахунку вартості послуг на основі ціноутворення;
 • строки реалізації замовлених послуг;
 • використання додаткових послуг за потреби замовника.

Щоб розрахувати приблизну вартість проекту, ресурс “Бурові Технології” пропонує безкоштовні консультації спеціалістів. Досвід професіоналів компанії “Бурові технології” дозволяє отримати найкращі результати будівництва. Нам довіряють різні за складністю проекти будівельно-ремонтної сфери. Тому рекомендуємо замовити послуги влаштування буроін'єкційних паль у професіоналів своєї справи. На рахунку компанії є успішно реалізовані проекти, такі як ЖК Life Story, “Нова Пошта”, ЖК “Файна Таун”.Для нас дуже важливо зберегти довіру клієнтів, тому ми серйозно ставимося до кожного нового замовлення і пропонуємо доступні послуги для успішних будівельних компаній України. Залиште заявку на отримання консультації на нашому порталі, ми обов'язково зв'яжемось з вами. Довірте нам реалізацію свої проєктів, успіх гарантовано!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...