• Головна
  • Скільки необхідно настояти жижу для паріння, якщо я роблю її самостійно?
Новини компаній
11:00, 21 жовтня 2022 р.

Скільки необхідно настояти жижу для паріння, якщо я роблю її самостійно?

Новини компаній

Популярна заправка для электронной сигареты коштує недешево. Самозаміси - рідини для електронних систем, які виготовляються у домашніх умовах вейперами. Таке хобі сучасної молоді допомагає зекономити гроші на дорогих заправках та отримати максимальне задоволення від власної. Склад та методи приготування знайомі кожному вейперу. Головне питання - як зробити самозаміс на сольовому нікотині та як довго настоювати і взагалі чи потрібно настоювати домашню жижу.

Скільки необхідно настояти жижу для паріння, якщо я роблю її самостійно?, фото-1

Скільки часу потрібно для настоювання домашньої жижі

Головна мета процесу - отримати самозаміс з приємними смаковими властивостями. Деякі вейпери переконують, що для досягнення цієї цілі достатньо 2-3 дні. Інші говорять про цілі тижні. Чому такі великі розбіжності? Вся справа полягає в трьох нюансах:

1. Ароматизатори впливають на час настоювання. Якщо вони різкі, як м’ятні, треба декілька тижнів. Солодкі ароматизатори потрібно настоювати довше. Для отримання оптимального смаку рекомендують змішувати одразу декілька сумішей. Вони будуть посилювати властивості один одного.

2. Пропорціональне співвідношення гліцерина та пропіленгліколя відіграє не останню роль.

3. На часовий проміжок процедури впливає кількість нікотину. Чим його менше, тим триваліша маніпуляція.

Суміші на основі різких запахів зберігаються у темному приміщенні декілька тижнів. Самозаміси на основі ароматизаторів ТРА стоять не більше двох діб. Тобто настоювання процес індивідуальний, на який впливає багато факторів.

Скільки необхідно настояти жижу для паріння, якщо я роблю її самостійно?, фото-2

Як пришвидшити процес

Домашня жидкость для электронных сигарет може достатньо довго настоюватися. Не всім вейперам це до душі. Існує ряд способів для прискорення результату:

Самозаміс можна підігріти в мікрохвильовій пічці. Компоненти суміші нагріваються, перемішуються і під впливом тепла виділяють необхідні аромати. Це дає можливість пропустити кілька днів настоювання.

Аналогічна ситуація стосується мультиварки. В цьому електронному приладі відбуваються ті ж процеси, які пришвидшують отримання позитивного результату.

Існує ще один спосіб швидкого одержання домашньої суміші. Компоненти самозамісу змішуються за допомогою шуруповерта. Відбувається швидкий нагрів всіх елементів.

Існує протилежна думка, що від тривалості настоювання не залежить смак кінцевого продукту. Тому більшість вейперів відразу після приготування парують отриману рідину. Тому кожен вибирає спосіб, який йому до вподоби. Щоб знайти всі необхідні інгредієнти для приготування суміші у домашніх умовах переходь сюди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заправка до електронної сигарети #рідина для електронних сигарет
live comments feed...