• Головна
  • Склад сольової рідини для електронних сигарет
Новини компаній
11:07, 24 жовтня 2022 р.

Склад сольової рідини для електронних сигарет

Новини компаній

Тютюнові прихильники попереджають про небезпечні для здоров'я інгредієнти, а ЗМІ наймають себе як рупор і люблять перебільшувати шкідливість електронних сигарет. Розглянемо докладніше: які види сольового нікотину є, з чого складається сольова жижа, що таке сольовий нікотин і які ефекти окремих інгредієнтів відомі.

Сольова нікотинова рідина: інгредієнти та їх дія

По суті сольові жижі складаються з чотирьох-п'яти компонентів: пропіленгліколю (PG), рослинного гліцерину (VG), вода для розведення, ароматизатори та, за необхідності, нікотин. Формула сольового нікотину — C₁₀H₁₄N₂. У кожному випадку ми коротко пояснимо, що є окремими інгредієнтами і яка їх задача в жижі. Ми розглянемо те, що відомо з наукової точки зору щодо впливу відповідного складника.

База

Пропіленгліколь (PG) і рослинний гліцерин (VG) є основними компонентами рідини з часткою від 80 до 90 відсотків. PG використовується як носій для інших інгредієнтів, таких як ароматизатори і нікотин. Чим вищий відсоток рослинного гліцерину, тим більша пара можлива. Однак VG знижує інтенсивність смаку на користь утворення пари.

Дистильована вода

Завдяки процесам демінералізації її звільнено від будь-яких розчинених речовин. Таким чином, це найчистіша вода, яка потрібна для багатьох застосувань у лабораторії. Вона використовується для регулювання в'язкості рідини для електронних сигарет, становить від п'яти до десяти відсотків. З нею ми запобігаємо зневодненню вейпера і тим самим зменшуємо потенційний тригер головного болю.

Ароматизатори

Залежно від рідини, суміш розпилювальних агентів та дистильованої води доповнюється різними ароматизаторами. Вони надають приємного смаку.

Склад сольової рідини для електронних сигарет, фото-1

Ліналоол

Відомий хімікам як 3,7-диметил-1,6-октадієн-3-ол. Це органічна хімічна сполука з групи ациклічних монотерпенових спиртів. Звучить синтетично, і насправді ліналоол можна отримати синтетичним шляхом у лабораторії. Однак, це натуральний аромат, який присутній у рослинах від базиліку до імбиру, лаванди, шафрану та чебрецю до кориці. Ліналоол пахне конвалією і може викликати висип. Насамперед це стосується тих, у кого алергія на запахи. Жижки містять ліналоол у ​​мікроскопічних концентраціях.

Сольовий нікотин

Високоякісний нікотин є виключно натуральним, отриманим безпосередньо з тютюнової рослини та має фармацевтичну якість. Рідини, що містять речовину, підпадають під дію правових норм тютюнових виробів. Передбачена законом максимальна концентрація в Європі становить 20 мг/мл, в Україні таких обмежень немає. Максимальна концентрація нікотину для отримання задоволення становить 18 мг/мл.

Висновки

Жижка містить набагато менше шкідливих речовин, ніж звичайні цигарки. Без небажаних продуктів горіння, таких як смола або чадний газ, вейпінг є розумним способом позбутися тютюнових виробів. Якщо хочете бути в безпеці, купуйте рідини перевіреного виробництва, які підпорядковуються найсуворішим світовим правилам щодо інгредієнтів, які використовуються при її приготуванні. Купити такі заливки пропонує вейп шоп ANIX за адекватною ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...