• Головна
  • Шанс на безкоштовну реабілітацію: як Slotoking та Superhumans Center об'єднали зусилля для надання допомоги героям війни
Реклама
10:59, 26 липня 2023 р.

Шанс на безкоштовну реабілітацію: як Slotoking та Superhumans Center об'єднали зусилля для надання допомоги героям війни

Реклама
Шанс на безкоштовну реабілітацію: як Slotoking та Superhumans Center об'єднали зусилля для надання допомоги героям війни

Більше року в Україні триває широкомасштабне вторгнення. Незалежність України відстоюють військові і деякі з них зазнали важких травм і потребують подальшого відновлення. Для допомоги нашим захисникам об'єднуються усі. Одним з вагомих внесків в вирішення цього питання став меморандум про співпрацю Українського ліцензійного онлайн казино Slotoking ТОВ Слотс Ю.Ей. та Superhumans Center. 

Меморандум є довгостроковим. Він передбачає, що у рамках цього партнерства Slotoking протягом року передасть 40 мільйонів гривень власних коштів на реабілітацію захисників України. Додамо, що перші 4 мільйони гривень вже були перераховані одразу після підписання меморандуму.

Чому важливо займатися реабілітацією військових вже зараз? Перш за все, важливо зрозуміти, що це люди, які служать своїй країні та беруть на себе ризики для захисту інших. Тому ми маємо забезпечити належну медичну та психологічну допомогу тим, хто зазнав травм під час війни.

Військові зі своїми унікальними навичками та знаннями грають критичну роль у забезпеченні безпеки та оборони країни. 

Важливо забезпечити їм підтримку та ресурси для успішної соціальної адаптації після повернення до мирного життя.

Меморандум про співпрацю для здійснення реабілітації військових є в першу чергу вдячністю героям. Саме тому це має бути невід'ємною частиною процесу відновлення та повернення до повноцінного життя. Відтак меморандум про співпрацю Slotoking та Superhumans Center є своєрідним символом вдячності нашим військовим. Він підкреслює велике значення допомоги та підтримки для тих, хто віддав свої сили та здоров'я на захист України.

Продувжувати жити та працювати українці мають змогу завдяки невтомним зусиллям тих, хто стоїть на передовій, саме такої думки притримується Head of Brand Slotoking Олександр Машинцев. Саме тому його компанія як представник соціально відповідального бізнесу не може залишатися осторонь.

"Наша допомога направлена на ту частину війни, яка часто залишається поза медіапростором – медичну реабілітацію, психологічну підтримку та соціальну адаптацію військових, які зазнали травм під час війни. Ми раді бути частиною такого проєкту та допомогти нашим військовим повернутися до повноцінного життя, яке у них відібрала війна", – додає Олександр Машинцев.

Сам процес реабілітації військових проходитиме у Superhumans Center. Зазначимо, що це сучасна, спеціалізована клініка, яка займається безоплатним протезуванням, реконструктивною хірургією, реабілітацією та психологічним супроводом військових і цивільних, постраждалих внаслідок війни.

Завдяки співпраці Slotoking і Superhumans Center ще більше постраждалих військових зможуть повернутися до активного руху та життя.

Додамо, що важливо надавати психологічну допомогу та терапевтичну підтримку, щоб забезпечити найкращий шанс успішної реабілітації.

Шанс на безкоштовну реабілітацію: як Slotoking та Superhumans Center об'єднали зусилля для надання допомоги героям війни, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...