• Головна
  • ЗСУ змінюють тактику у війні з рф
11:00, 22 січня

ЗСУ змінюють тактику у війні з рф

ЗСУ змінюють тактику у війні з рф

Майже 23 місяці українська армія протистоїть тиску російських військ. Приблизно половину з 33% окупованої території України було звільнено, одначе великі військово-стратегічні успіхи були давно — переважно у 2022 році. Контрнаступ, на який покладалися великі сподівання, закінчився з мінімальними територіальними придбаннями на сході та півдні країни. Нині ЗСУ переходять від ліквідації суто військових цілей на окупованих територіях до знищення російської інфраструктури, яка обслуговує як цивільне населення, так і військово-промисловий комплекс.

Про це пише інтернет-видання Букви.

Нові цілі включають об’єкти, що грають ключову роль у постачанні та підтримці російських військових сил. Знищенням таких об’єктів передбачається чинити тиск на противника та змінити хід воєнних дій на користь України.

Упродовж кількох місяців українські військові успішно адаптували закордонні артилерійські снаряди до безпілотників-камікадзе. Ця інноваційна тактика покликана підвищити ефективність українських військових операцій.

У Києві знайшли тимчасову альтернативу звільненню окупованих територій – партизанські атаки українського спецназу. Ці заходи вживаються з метою дестабілізації російських військових операцій та створення додаткових викликів для противника.

З жовтня минулого року російські військові відновили наступ, захопивши Мар’їнку на Донеччині. Попри значні втрати, що оцінюються від 3000 до 5000 осіб щомісяця, ЗС РФ продовжують активні наступальні дії.

Тож нині ЗСУ переходять від суто військових цілей до знищення російської інфраструктури, яка обслуговує як цивільне населення, так і військово-промисловий комплекс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...