• Головна
  • Сервіси Служби зайнятості в смартфоні
Офіційно
14:00, 3 жовтня 2019 р.

Сервіси Служби зайнятості в смартфоні

Офіційно
Сервіси Служби зайнятості в смартфоні

Змінюється світ, змінюємось і ми. Так і діджиталізація сервісів стала вже звичною справою. Наразі вона сприймається користувачами як ознака зручності й доступності послуг, виявлення до них лояльності та турботи. Служба зайнятості теж прагне наблизити соціальні послуги до потенційних клієнтів: роботодавців та шукачів роботи, тому активно впроваджує електронні сервіси з використанням інтернет-технологій.

Згідно з останніми соціологічними дослідженнями* 5% населення хоча б раз скористалися адміністративними послугами он-лайн. Найбільш популярними серед респондентів виявилися цифрові сервіси таких державних установ:

·Міністерства соціальної політики ( 47,4% респондентів)

·Міністерства юстиції (30,3% респондентів)

·Державної фіскальної служби (22,6% респондентів).

Державна служба зайнятостіна своєму сайті https://www.dcz.gov.ua/ також надає громадянам можливість самообслуговування та швидкого пошуку необхідної інформації з питань зайнятості: вакансій та резюме по всій Україні, подання звітності, реєстрації на прийом до фахівців, профорієнтаційне тестуваннятощо. В залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні он-лайн-сервіси як «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», «Електронна черга», профорієнтаційна платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».  

«Електронний кабінет роботодавця»передбачає:

§подання звітності до центру зайнятості в режимі он-лайн,

§перегляд стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу,

§моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання,

§самостійний пошук актуальних резюме шукачів роботи та інше.

«Електронний кабінет безробітного»дає змогузареєстрованому безробітному :

§створити власне резюме;

§здійснити підбір роботи;

§ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість;

§дізнатися про можливість професійного навчання;

§отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю;

§переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості;

§дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.

«Електронна черга»дозволяє, не виходячи із дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України.Якщо особа успішно пройшла реєстрацію, їй потрібно просто в зазначені дату і час звернутися до відповідного центру зайнятості, маючі при собі документи, необхідні для вирішення питання.

«МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»онлайн-платформа профорієнтації та розвитку кар’єри стане у нагоді тим, хто потребує допомоги у вирішенні таких питань як:

§вибор або зміна професії;

§побудова свого кар’єрного шляху;

§визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей.

Для зручності своїх клієнтів, служба зайнятості представлена також в найпопулярніший на сьогодні соціальній мережіFacebook. До речі, на сторінці Полтавського обласного центру зайнятості уFacebookможна ознайомитись з новинами служби та отримати цікаву інформацію.

FacebookJobs- додаток з пошуку роботи. Ви можете самостійно обирати регіон пошуку вакансій та категорію. Цей додаток дозволяє одразу переглядати профіль роботодавця та швидко надсилати йому свої дані.

Не обминула увагою служба зайнятості і популярний відеохостинг YouTube. На каналі служби є можливість переглянути ВідеорезюметаВідеовакансії. А всім зацікавленим в поширенні власної інформації в даному форматі, радимо звернутися до найблищого до вас центру зайнятості. Його фахівців допоможуть у створенні відеоролика та розміщенні його на YouTube-каналі служби.

Звертайтесь до служби зайнятості! Ми допоможемо вам заявити про себе, знайти цікаву роботу або потрібних працівників!

*Згідно дослідження «Оцінки населенням України якості надання адміністративних послуг» проведенегоФондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 17 липня  2019 року.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ таhttps://www.facebook.com/LubnyCZ/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Служба зайнятості
live comments feed...