• Головна
  • Звіт начальника Лубенського відділу поліції
12:48, 15 листопада 2019 р.

Звіт начальника Лубенського відділу поліції

Звіт начальника Лубенського відділу поліції

14 листопада начальник Лубенського відділу поліції полковник поліції Володимир Кривченко зустрівся із місцевими журналістами.  В ході зустрічі керівник поліції розповів про забезпечення публічного порядку і безпеки в місті та районі протягом 10 місяців цього року. Зокрема, йшлося про збільшення, у порівнянні з минулим роком, кількості заяв та повідомлень (9281) від громадян про вчинення правопорушень. Це, за словами Володимира Кривченка, свідчить про збільшення довіри населення до роботи поліції.

Окремо говорив про роботу секторів реагування патрульної поліції на вулицях міста та району, зокрема про профілактику правопорушень пов'язаних із керуванням транспортними засобами у стані сп'яніння. 

Зазначив, що Лубенський район здобув лідерство серед боротьби поліцейських із посівом та вирощуванням наркотичних речовин.

Для забезпечення правопорядку на вулицях міста, патрульна поліція цілодобово проводить чергування та рейди, аби мешканці відчували себе у безпеці в будь-який час доби.

Особливу увагу було приділено питанню взаємодії із органами місцевого самоврядування, зокрема в частині реалізації програм профілактики правопорушень та впровадження системи відеонагляду "Безпечне місто".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт здобутки плани Лубенський відділ поліції
live comments feed...