Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах

Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, 05361.com.ua

Чи можливо в типовому українському містечку побачити сучасні технології індустрії шоу-бізнесу? Доторкнутися до топових цифрових мікшерів? Наживо почути найкращі акустичні системи? Протестувати мікрофони провідних брендів?

Так! З проаудіо шоу-програмою Real Sound Days від компанії РеалМюзік.

РеалМюзік – ексклюзивний імпортер та дистриб’ютор більш ніж п’ятдесяти відомих брендів-виробників професійного звукового обладнання.

18 листопада в Лубнах відбувся презентаційний семінар акустичних систем QSC, мікшерних пультів та мікрофонів від однієї з найбільших дистриб'юторських компаній "РеалМюзік", організатором якої став її представник у нашому місті Сергій Усков. 

Спеціалісти компанії представили:

  • Серія іноваційних FPGA цифрових мікшерів Allen&Heath SQ
  • Фантастичні акустичні системи QSC серії CP, компактні сабвуфери KS112 та унікальний кардіоїдний саб KS212C
  • Гібридні цифрові мікшери Zoom L-12 та L-20
  • Цифрові акумуляторні радіосистеми Mipro серії ACT 2400
  • Вокальні та інструментальні мікрофони Beyerdynamic серії Touring Gear
  • Популярні вокальні мікрофони sE Electronics серії V7, серед яких підписна модель BILLY F. GIBBONS із ZZ Top
Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-1 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-2 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-3 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-4 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-5 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-6 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-7 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-8 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-9 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-10 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-11 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-12 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-13 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-14 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-15 Семінар-презентація музичних технологій в Лубнах, фото-16

Семінар зацікавив не тільки місцевих музикантів та звукорежисерів, а й представників з інших міст області. 

У перервах між презентаційними блоками учасники мали змогу практично відчути перевагу продукції компанії, силу звуку та відповідність ціни з якістю.

звук концерт новинки технології РеалМюзік Лубни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі