Світ без насильства очима дітей та поліції Полтавщини

Світ без насильства очима дітей та поліції Полтавщини, 05361.com.ua

Із  учнями навчальних закладів Лубен, Пирятина, Котельви та Карлівки зустрілися інспектори ювенальної превенції та обговорили тему подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Тематичні заняття були проведені в рамках інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», яка стартувала 25 листопада.

Під час зустрічі правоохоронці акцентували увагу школярів на неприпустимості будь-яких форм дискримінації та насильства в учнівському середовищі, в сім’ї, суспільстві. Розповіли дітям, які існують види насилля, яка відповідальність за скоєння домашнього насильства, куди звертатися по  допомогу, як і де можна отримати психологічну та соціальну підтримку.

Поліцейські також наголосили, що діти у будь–який час можуть звернутися до поліції незалежно від того, хто їх кривдить однолітки чи батьки. І кожен з нас має сказати “Ні!” насильству у власній родині, у школі та суспільстві.


Лубенський район


Пирятинський район 


Котелевський район


Карлівський район

Світ без насильства очима дітей та поліції Полтавщини, фото-1 Світ без насильства очима дітей та поліції Полтавщини, фото-2

Відділ комунікації поліції Полтавщини 
за матеріалами підпорядкованих підрозділів поліції 

насильство інформація поліція діти Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі