• Головна
  • Правоохоронці Лубенщини провели відпрацювання території Тарандинцівської сільської ради
16:30, 9 січня 2020 р.

Правоохоронці Лубенщини провели відпрацювання території Тарандинцівської сільської ради

Правоохоронці Лубенщини провели відпрацювання території Тарандинцівської сільської ради

Минулими вихідними з метою профілактики правопорушень та злочинів робочою групою із числа співробітників Лубенського відділу поліції було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання території Тарандинцівської сільської ради Лубенського району.

В ході даних профілактичних заходів поліцейські здійснювали перевірку раніше судимих осіб та тих, які перебувають під адміністративним наглядом у поліції, відвідували за місцем проживання літніх та самотніх пенсіонерів. Окрім цього інспектори сектору реагування патрульної поліції контролювали дорожній рух у населеному пункті, а дільничні офіцери поліції провели заходи з метою виявлення пунктів продажу самогону та перевірили за місцем проживання сімї, які перебувають на обліку у соціальних службах.

Окремо інспектор ювенальної превенції Катерина Сорокотяга та дільничні офіцери поліції перевірили місцеві заклади торгівлі та попередили реалізаторів про відповідальність за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Так по результатам відпрацювання правоохоронцями було складено 16 адміністративних протоколів за різного роду правопорушення, серед них 6 за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях та 6 за інші адміністративні правопорушення.

Окрім цього старшим інспектором дозвільної системи було перевірено 10 власників зброї на предмет її належного зберігання. Дільничними офіцерами поліції перевірено 5 раніше судимих осіб та відвідано за місцем мешкання 6 сімей, які опинилися у складаних життєвих обставинах та у яких на вихованні маються неповнолітні діти. Співробітниками сектору реагування патрульної поліції за період проведення профілактичних заходів складено 4 адміністративних постанов за порушення водіями правил дорожнього руху.

Прес-служба Лубенського відділу поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...