Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району

Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району

Профілактичні навчання з відпрацювання забезпечення протипожежної безпеки були проведені 15 січня підрозділами ГУ ДСНС у Лубнах та районі.

Першим об'єктом стала Засульська гімназія, а другим - Лубенська ЗОШ №1. Навчання проводилися із залученням технічних засобів евакуації та у повному бойовому спорядженні 18-го підрозділу державної пожежно - рятувальної частини. Відбулося повне моделювання надзвичайної ситуації у навчальному закладі, з евакуацією учнів та вчителів.

На час проведення навчання з протипожежної безпеки у школі перебувало 461 учнів, яких педагоги організовано, по сигналу небезпеки, вивели на подвір'я школи. Діти з цікавістю спостерігали за роботою рятувальних підрозділів ГУ ДСНС.

Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району, фото-1 Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району, фото-2 Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району, фото-3 Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району, фото-4 Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району, фото-5 Профілактичні навчання з протипожежної безпеки в навчальних закладах Лубен та району, фото-6
протипожежна безпека навчання профілактика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі