• Головна
  • Міжнародний день дарування книг
16:18, 13 лютого 2020 р.

Міжнародний день дарування книг

Міжнародний день дарування книг

Наближається День закоханих, а також одне з найважливіших свят для книголюбів.
Міжнародний день дарування книг!

Міжнародний день дарування книг (#InternationalBookGivingDay) – це добровільна ініціатива, яка направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей, так і дорослих. Мета заходу – надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини!

Міжнародний день дарування книг започаткувала у 2012 році американка Еммі Бродмур. Основна мета – надихнути людей у всьому світі подарувати 14 лютого книгу дитині. Навіть у наш час швидкої модернізації, багатьом дітям книги малодоступні з найрізноманітніших причин.
Кожного року, 14 лютого, люди дарують книги дітям та надихають на це інших: презентують чтиво знайомим і рідним; залишають книги в приміщеннях, де є велика кількість дітей, але мало книг; жертвують свої книжки бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням і т. д.; розповідають про це на своїх сайтах, в блогах, соціальних мережах.

Бібліотеки, письменники, видавці, книжкові магазини, громадські організації, також долучаються до святкування Міжнародного дня дарування книг. У цей день, зазвичай, організовують волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвують твори друку бібліотекам і благодійним організаціям, що займаються розвитком грамотності й освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги день дарування
live comments feed...