15:50, 4 березня 2020 р.

Увага! Важлива інформація!

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці міста Лубни та Лубенського району!

Повідомляємо, що, на жаль, з 02.03.2020 р. проведення профілактичних наркологічних оглядів у відокремленому підрозділі №6 КП "Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради" не відновлено.

Про можливість пройти наркопрофогляд у нас буде повідомлено відразу після початку роботи кабінету наркопрофоглядів.

Довідки за телефоном: 0997489293 (реєстратура).

Найближчі наркологічні кабінети, де Ви можете пройти наркопрофогляд:

Комунальне некомерційне підприємство «Хорольська центральна районна лікарня Хорольської районної ради Полтавської області» м. Хорол, вул. Михайла Полонського 11/1, щоденно з 8:00 до 15:15 (видача сертифіката на наступний день (після отримання результатів аналізів).

Комунальне некомерційне підприємство «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області», м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 30, щоденно з 08.00 до 10.00 (здача аналізу), з 11.30 – огляд з видачею сертифікату.

Комунальне підприємство “Пирятинська центральна районна лікарня” Пирятинської районної ради, м. Пирятин, вул. Аврущенка, 2, вівторок та четвер з 9.00 до 10.30 (здача аналізів), з 12.00 огляд з видачею сертифікату.

При зверненні за сертифікатом необхідно мати паспорт та довідку щодо неперебування на обліку у нарколога в ВСП №6 м. Лубни КП «Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради» ( видається щоденно (крім вихідних) з 08.00 до 18.00.

При зверненні по довідку мати при собі паспорт)

Вибачте за незручності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інформація наркологічний диспансер Лубни
Оголошення
live comments feed...