08:46, 28 березня 2020 р.

Вогняний шторм на Лубенщині

Вогняний шторм на Лубенщині

За повідомленням ГУ ДСНС України у Полтавській області, тільки за минулу добу на території області зареєстровано 45 пожеж. Це ті пожежі, куди виїжджали підрозділи державних пожежних рятувальних частин.

Тільки вдумайтесь собі, за минулу добу наше Лубенське відділення ДПРЧ виїжджало ліквідовувати пожежі 8 разів! Погодьтеся, це дуже нелегка і небезпечна робота.

А падало минулої доби добряче.

Лубни опинилися наче у вогняному колі. Палали відкриті території у Засульській ОТГ, Вищому Булатці, Вільшанці, у селах Лушники, В"язівок, Вовчик, у Лубнах по вулицях Єсеніна та Короленка. Тож, треба було встигати.

Якась чорна душа випалює луки і у вогняному штормі гине багато тварин і птахів , що саме знаходяться у гніздах. Ці сезонні підпали відбуваються щовесни, та, на жаль, ще нікого не притягнуто до відповідальності.

Дуже важко спіймати паліїв. Є різні версії підпалів - з необережності, випалювання сухостою, а ще є версія, що території підпалюють шукачі скарбів для того, щоб спеціальні прилади щільніше прилягали до землі. Адже саме таких пошуковців з відповідною апаратурою застали єгері на згарищі у В"язівку. Чи буде доведена їх вина, невідомо, але факт залишається.

То що ж принесе нам сьогоднішня доба?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...