12:05, 1 квітня 2020 р.

1 квітня – День сміху

1 квітня – День сміху , фото-1

Не зовсім радісним видався День сміху цього року.

Особливо радіти нічому людям, які опинилися без роботи, без надії на вчасне і якісне медичне обслуговування, без достатніх коштів, щоб забезпечити свою родину продуктами на час карантину.

Проблеми насуваються як лавина в горах, а останні події тільки підтверджують, що ми всі опинилися у «вільному плаванні», - кожен сам за себе. Корабель нашої державності нині без досвідченого капітана, штурвал крутять вітри кризи. Чи до сміху тут?

Обтяжливе інформаційне поле постійно намагається підвести нас до одного і того ж питання: «А чому радіти?». І тим не менше, у наймудрішій Книзі всіх часів і народів, у Святому Письмі, в першому посланні до Солунян, є такі слова: «Завжди радійте.».

Тож хороший жарт, здавалося б, у найбезвихіднішій ситуації – справжній і потужний інструмент радості. А жартувати українці вміють!

Хороший жарт - це така штука, яка змушує нас з вами сміятися над собою. Він здатний викликати абсолютно щирі і справжні почуття та емоції, про які, на жаль, ми можемо підзабувати в повсякденній метушні, але завдяки яким ми отримуємо унікальну розрядку і потім справжнє відчуття спокою й умиротворення.

Це прямий позитив.

Радимо вам уникати поганих жартів, вони тільки напружують.

Не дивлячись ні на що, радійте!

Радійте тому, що здорові, що маєте можливість спілкуватися з рідними, чути сміх своїх дітей.

Смійтеся і радійте! Так, сміється той - хто сміється останнім, і нехай цим останнім сьогодні опинитеся саме Ви. Зі святом Вас і всіх благ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...