• Головна
  • Чи працюватиме іржава дезкамера у лубенській лікарні
14:25, 25 квітня 2020 р.

Чи працюватиме іржава дезкамера у лубенській лікарні

 Ми вже писали, що у Лубенській лікарні інтенсивного лікування вийшла з ладу одна із двох дезінфекційних камер. І про те, що кошти на рахунках лікарні є для того, щоб закупити нові дезкамеру. Але, депутат міської ради Юрій Денисенко особисто побачив стан справ.

З його слів, головний лікар Сергій Наталенко вирішив просто відремонтувати стару дезкамеру.

''Проводиться ремонт дезкамери на 5 м кубічних, а поки що працює камера на 2.5 м кубічних. Головлікар говорить, що немає потреби для покупки нової камери. Він пообіцяв оцю ржаву прогнившу консервну банку запустити в понеділок. Зі слів працівників лікарні відомо, що це обладнання працює постійно з перебоями, навіть коли працювали обидві камери одночасно. Виникає логічне запитання, якщо цілий робочий день працюють дві камери загальною ємністю 7.5 м. кубічних, то скільки часу необхідно працювати одній камері ємністю 2.5 м. кубічних.?

Чи можливо відразу зменшилася кількість для стерилізації? За словами головного лікаря, є кошти на рахунках, але ніби то в заставі. Кошти обласні, які лікарня просила на благоустрій, ще не надійшли на рахунки. Одним словом кошти ніби є, а ніби й немає. А писати клопотання на позачергову сесію для виділення додаткових цільових коштів на закупку нової дезкамери не хоче. Хоча на сесії залишилися не розподілені кошти, які не підтримали депутати для асфальтування частини міського ринку, десь біля 300 тис грн, які можна перенаправити на "черговій" позачерговій сесії міської ради у вівторок, саме на закупку необхідного обладнання ''

Дивна позиція головного лікаря, особливо у даний момент, коли є можливість оновити дезкамеру, якою користуються всі відділення лікарні.

Чи працюватиме іржава дезкамера у лубенській лікарні, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...