• Головна
  • Лубенські дахи не витримують шквальних опадів
15:51, 29 травня 2020 р.

Лубенські дахи не витримують шквальних опадів

Лубенські дахи не витримують шквальних опадів, фото-1

Працівники Лубенського житлово комунального господарства ліквідовують наслідки стихії: 

''Активний, насичений вологою, південний циклон вчора, 28 травня, накрив всю Україну  і наше місто Лубни. Суттєві зливові дощі пошкодили багато покрівель. Хто винен, якщо покрівля була полагоджена, але не витримала випробування цими дощами тому, що існуюча зливова система на дахах будинків не розрахована на таку кількість опадів, а саме 59,2 мм за короткий період, згідно довідки метеостанції м. Лубни. Протягом всього дня 28 травня до пізнього вечора та 29 травня над ліквідацією наслідків зливи працюють робітники управління.

Слід зауважити, що однією з причин затікання покрівель є засмічення ливнеприймальних воронок сторонніми предметами, що й призводить до утворення так званих « басейнів». Внаслідок чого вода проникає в найменші шпарини, що призводить до катастрофічних наслідків.

Як це сталося в житловому будинку по вул. Гвардійській, 4 та інших будинків. Звертаємось з великим проханням до мешканців всіх багатоквартирних будинків не засмічувати сторонніми предметами покрівлю даху та зливову каналізацію.''

Лубенські дахи не витримують шквальних опадів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...