Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах

Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах

У наш час виготовлення ліків в умовах аптеки потребує особливої уваги не тільки з боку держави, а й суспільства. Відсутність належної підтримки та зменшення попиту на лікарські засоби, виготовлені в аптеці, призводить до знищення унікальних фармакологічних установ.

Мало хто знає, що переваги екстемпоральної рецептури полягають у можливості підбору лікарем індивідуального складу і дозування лікарського засобу з урахуванням віку, ваги, супутніх захворювань пацієнта, наявності алергії, особливостей організму, відсутність необхідності використання консервантів для забезпечення стабільності лікарської форми.

У Лубнах існує єдина виробнича аптека, яка має всі необхідні документи та можливості для виготовлення лікарських засобів. На даний момент існує загроза знищення даного підприємства, яке знаходиться на вулиці Фабричній в Лубнах.

Оскільки новий власник другого поверху будівлі, де знаходиться аптека, запланував капітальний ремонт приміщення, демонтував дах та перекриття, а от розпочинати будівельні роботи не поспішає. В цей час перший поверх, а це саме приміщення аптеки, фактично зруйноване. Пошкоджено стелю та стіни аптеки, які ще з весни залило дощем, а також від вологи деформовані меблі та медичні препарати. 

Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-1 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-2 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-3 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-4

Дії власника другого поверху викликають багато питань. На всі зауваження немає ніякої реакції, але інколи надходять погрози. Відсутні виконавці будівельних робіт, необхідна документація та дозволи, а також елементарні правила безпеки, що несе загрозу не тільки для працівникам аптеки, які щодня працюють в аварійному приміщенні, а й перехожим, оскільки немає навіть належної огорожі та попереджень.

Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-5 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-6 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-7 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-8 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-9 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-10 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-11 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-12 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-13 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-14 Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах, фото-15

Тому хто нестиме відповідальність в разі нещасного випадку, а також відшкодує завдані збитки виробничій аптеці, яка скоро в таких умовах не зможе повноцінно функціонувати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі