• Головна
  • Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах
Реклама
10:21, 12 серпня 2020 р.

Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах

Реклама
Знищення єдиної виробничої аптеки в Лубнах

У наш час виготовлення ліків в умовах аптеки потребує особливої уваги не тільки з боку держави, а й суспільства. Відсутність належної підтримки та зменшення попиту на лікарські засоби, виготовлені в аптеці, призводить до знищення унікальних фармакологічних установ.

Мало хто знає, що переваги екстемпоральної рецептури полягають у можливості підбору лікарем індивідуального складу і дозування лікарського засобу з урахуванням віку, ваги, супутніх захворювань пацієнта, наявності алергії, особливостей організму, відсутність необхідності використання консервантів для забезпечення стабільності лікарської форми.

У Лубнах існує єдина виробнича аптека, яка має всі необхідні документи та можливості для виготовлення лікарських засобів. На даний момент існує загроза знищення даного підприємства, яке знаходиться на вулиці Фабричній в Лубнах.

Оскільки новий власник другого поверху будівлі, де знаходиться аптека, запланував капітальний ремонт приміщення, демонтував дах та перекриття, а от розпочинати будівельні роботи не поспішає. В цей час перший поверх, а це саме приміщення аптеки, фактично зруйноване. Пошкоджено стелю та стіни аптеки, які ще з весни залило дощем, а також від вологи деформовані меблі та медичні препарати. 

Дії власника другого поверху викликають багато питань. На всі зауваження немає ніякої реакції, але інколи надходять погрози. Відсутні виконавці будівельних робіт, необхідна документація та дозволи, а також елементарні правила безпеки, що несе загрозу не тільки для працівникам аптеки, які щодня працюють в аварійному приміщенні, а й перехожим, оскільки немає навіть належної огорожі та попереджень.

Тому хто нестиме відповідальність в разі нещасного випадку, а також відшкодує завдані збитки виробничій аптеці, яка скоро в таких умовах не зможе повноцінно функціонувати?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...