• Головна
  • У Лубнах нагороджували призерів художнього конкурсу ідей «Наша громада очима дітей»
14:14, 13 серпня 2020 р.

У Лубнах нагороджували призерів художнього конкурсу ідей «Наша громада очима дітей»

У Лубнах нагороджували призерів художнього конкурсу ідей «Наша громада очима дітей»

 Яскраве і по-родинному затишне свято відбулося 9 серпня на території підприємства ТМ «Наша пекарня», у Зеленому офісі підтримки громадських ініціатив.

Головними на святі були діти – переможці художнього конкурсу «Наша громада очима дітей». Всі свої бажання, ідеї, фантазії та бачення майбутнього діти втілили у малюнках.

Побачити світ очима дітей та заглянути у найближче майбутнє свого мікрорайону, міста, села, громади всі присутні на святі дорослі змогли завдяки цьому інтерактивному конкурсу. Майже місяць тому, 4 липня, Громадська організація "Зелений офіс" - Офіс підтримки громадських ініціатив та підприємство ТМ Наша пекарня оголосили конкурс ідей «Наша громада очима дітей».

Ініціатором конкурсу виступив підприємець, меценат, депутат обласної ради Руслан Ляшко. Разом із своєю командою він запросив дітей міста та району взяти участь у конкурсі.

Треба сказати, що цей конкурс зацікавив багатьох дітей навіть із сусідніх районів і міст. За весь час надійшло 167 малюнків від 150 учасників, якими були діти різного віку, від двох до сімнадцяти років. Всі малюнки було розміщено на сторінці «Зеленого офісу» в мережі фейсбук для прозорості та зручності онлайн голосування. І ось, нарешті! Голосування завершено, всі вподобайки зафіксовано, підсумки підбиті, результати оголошено і настав час нагородження переможців!

Перше місце у конкурсі виборола одинадцятирічна Анастасія П’яташ із села Новаки (3535 голосів), за що отримала від спонсора конкурсу, директора підприємства ТМ «Наша пекарня» Наталії Ляшко цінний приз - планшет компанії Apple.

На другому місці шістнадцятирічна Дарія Фортуна із Лубен (2192 голоси), яка також отримала планшет Apple від спонсора конкурсу, власника готельно-ресторанного комплексу «Златогор» Юлії Ступки.

Восьмирічна Владислава Потерайло із Хорола, яка посіла третє місце (2023 голоси), отримала приз - смартфон компанії Samsung із рук Олександра Шумейка, представника спонсора ТОВ «Лубенський цегельний завод».

Приз від фірми Таксі 2233 – Apple Watch, за четверте місце дістався восьмирічній Валерії Вайлуновій із Лубен (1569 голосів).

Десятирічна Катерина Безпалько із Семенівки отримала від магазину одягу та взуття Джинс та Elegante бездротові навушники Apple AirPods. Ось така перша п’ятірка переможців конкурсу.

У своїх малюнках діти мріють про якісну медицину, доступні розважальні майданчики із новітніми атракціонами, про фонтани на вулицях міста, безпечні дороги, музичні світлофори, світлі будинки і школи, передають красу і неповторність рідного краю, яку треба берегти. Діти щиро виражають свої мрії і бажання, до яких треба дослухатися і взяти до уваги нам, дорослим.

Як зазначив у своєму виступі натхненник дитячого конкурсу Руслан Ляшко: 

Наші діти – це найбільша цінність для батьків і для всіх нас. Вони відкрито мріють, сподіваються на краще для себе, своїх рідних, для нашого міста і України в цілому. Мрії наших дітей, втілені ними у малюнках, допоможуть мені і моїй професійній команді зрозуміти, чого прагнуть маленькі господарі нашого краю. Разом з вами ми намалюємо стратегію розвитку Лубенщини і будемо чітко дотримуватися втілення запропонованих дитячих ідей. Разом з батьками будемо контролювати роботу чиновників у владних кабінетах, через електронні додатки «Відкрите місто» та «Безпечне місто». У всьому повинна бути максимальна прозорість та відкритість влади, поважне ставлення до людей і бажання змінювати простір навколо. Я дякую всім дітям, батькам, спонсорам, всім, хто долучився до цього конкурсу і проявив активність. Цей конкурс - це тільки початок, ми обов’язково будемо проводити ще не один конкурс, де будуть запропоновані різні теми і напрямки. Найголовніше – це не бути байдужими. Коли ми разом, ми зможемо втілити в життя чимало добрих справ і забезпечити комфортне життя у громаді.

Як запевнив Руслан Ляшко, жоден учасник конкурсу, жодна дитина не залишиться без уваги і гарантованої відзнаки. У самий розпал конкурсу дитячого малюнка до нього з власної ініціативи почали долучатися спонсори. Тож, окрім вищезгаданих підприємств, які забезпечили призи першій п’ятірці переможців, спонсорами також виступили готельно-ресторанний еко-комплекс «Лубенська слобода», від них 20 сертифікатів номіналом 500 гривень на відвідування аквазони. А також клуб активного відпочинку «Лазертаг Лубни» - 11 сертифікатів на гру, номіналом 500 гривень для дітей.

Всі інші конкурсанти будуть запрошені на екскурсію до підприємства ТМ «Наша пекарня» і не залишаться без подарунків, адже спонсори ТМ «Еко-Край» теж підготували сюрпризи дітям. Особливу атмосферу свята створювали ведучі Єгор і Наталія анімаційної судії MIX MUSIC LUBNY, а також солістка танцювального колективу «Самоцвіт» Інна Косенко, співачка Руслана Чичикало, танцівниці колективу східного танцю «Аміра» та запальні аніматори.

Загалом конкурс залучив на свою орбіту не тільки талановитих дітей, а й дорослих, які зрозуміли, що найкращі, позитивні зміни і перетворення у громаді можливі і обов’язково відбудуться! А дарувати дітям щастя – найприємніша частина конкурсу ідей «Наша громада очима дітей». Наступними днями після нагородження призерів колективи ТОВ "Наш млин" та ТМ "Наша пекарня" проводили для інших учасників групові екскурсії - «Чарівний шлях від зернини до хлібини», а також пригощали гарячим хлібом прямо з печі. А потім в святковому Зеленому офісі діти отримували подарунки.

Як і було обіцяно, жоден учасник конкурсу не залишився поза увагою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...