• Головна
  • РУСЛАН ЛЯШКО: ПІДТРИМКА СЕЛА - ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ХЛІБОРОБНОГО КРАЮ
Реклама
11:23, 5 жовтня 2020 р.

РУСЛАН ЛЯШКО: ПІДТРИМКА СЕЛА - ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ХЛІБОРОБНОГО КРАЮ

Реклама
РУСЛАН ЛЯШКО: ПІДТРИМКА СЕЛА - ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ ХЛІБОРОБНОГО КРАЮ, фото-1

Лубенщина – аграрний край, який існує завдяки невтомній праці жителів сіл.

Ніколи не ділив виборців. Щиро шаную міського робітника і тих, хто знає, яким потом та мозолями дається сільська праця. Я – хлібороб, а тому знаю ціну праці на землі.

Як депутат я завжди активно захищав всі проєкти, які стосувалися розвитку сільських закладів медицини, освіти, культури, дорожньої інфраструктури.

За п’ять років чимало зроблено: залучивши кошти обласного бюджету вдалося відкрити водогін в селі Нижчий Булатець.

За рахунок Фонду розвитку Полтавщини було здійснено реконструкцію частини приміщення сільського будинку культури в селі Засулля.

Для забезпечення дозвілля юних жителів Лубенщини за моїм поданням було профінансовано придбання дитячого майданчика в селі Оріхівка (35 тис.грн), ще по 25 тис.грн. виділив на придбання спортивно-ігрового комплексу в селах Мгар та Михнівці. Нові комплекси з’явилися в селах Новаки та Литвяки.

В складі постійнодіючої комісії з питань бюджету та управління комунальним майном передбачили виділення мільйонних видатків на повну перебудову очисних споруд вселіСолониця.

Разомз людьми вдалося вибороти право на чисте довкілля для жителівсела Лазірки у протистоянні з потужним агроконцерном.

Завжди максимально допомагаю аграріям і фермерам, коли вони до мене звертаються, однак, так само принципово борюся за відновлення порушених прав власників паїв. Сотні договорів довгострокової оренди земель було переглянутопісля підготовки моїми юристами претензій від імені ошуканих власників. Завдяки своєчасній реакції нам вдалося збільшити орендну плату без судової тяганини.

За п’ять років депутатства до мене зверталися селяни з усіх районів Полтавщини, з Черкащини з Київщини, навіть з Житомирської області надходили звернення.

І в кожному випадку я прикладав усі сили, застосовував всі можливі механізми, аби допомогти селянам. ВСІ передвиборчі обіцянки я виконав!

Балотуючись на посаду голови Лубенської ОТГ від партії «НОВА КРАЇНА» і надалі планую

будувати систему чесної, активної, результативної влади, яка орієнтована на потреби своїх виборців. На першому місці для мене і моєї команди завжди буде людина, з її нагальними потребами.

Проїжджаючи від села до села я бачу картину занепаду і розрухи рідної Лубенщини. У колись багатих селах «світять ребрами» покинуті тваринницькі комплекси, тракторні бригади та інші господарські споруди , від яких залишились тільки стіни.

Розумію, наскільки величезний , нереалізований потенціал має наша щедра земля і люди, - привітні, талановиті, роботящі.

Моя програма це створення нових робочих місць, розвиток економіки, високоефективне управління майном, прозора звітність використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету. Для якісного пасажирського сполучення від самого дальнього села до міста буде створено комунальне підприємство. Ми закупимо нові автобуси де діятиме пільговий проїзд на всій території громади.

Аптеки і медпункти повинні бути в кожному селі, повернемо освітлення вулиць, забезпечення якісною питною водою, та іншими найнеобхіднішими для кожної людини цивілізованими благами. Роботи дуже багато, і ми обов’язково її виконаємо!

Я і моя команда, у складі якої 60%кандидатів у депутати -людиіз села, представляємопартію «НОВА КРАЇНА» .

Ми об’єднання активних людей готових взяти на себе відповідальність за побудову заможної і комфортної громади.

Наша ціль – вивести Лубенщину з величезної кризи, припинити епоху деградації і забезпечити сталий розвиток завдяки економічному прориву.

Настав час нових можливостей. Тільки спільно, хазяйнуючи по-совісті, ми зможемо досягти найкращих результатів та розквіту у громаді!

Робіть правильний вибір!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...