• Головна
  • На Лубенщині відкривається сезон полювання
09:51, 5 листопада 2020 р.

На Лубенщині відкривається сезон полювання

На Лубенщині відкривається сезон полювання

 У суботу, 7листопада, розпочинається довгоочікуване для справжніх мисливців полювання на хутрових звірів на території мисливських угідь Лубенського ГМРП Полтавської обласної організації УТМР.

Під час полювання мисливець зобов’язаний мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка), дозвіл на носіння і зберігання зброї, за наявності мисливської собаки - паспорт на мисливську собаку.

При придбанні відстрільної картки мисливці зобов’язані ознайомитись із заборонами на полювання, які діють у певних мисливських угіддях, а саме, розташуванням відтворювальних ділянок, об’єктів природно-заповідного фонду, місцями відпочинку людей.

Полювання – це не лише активний відпочинок, а й неабияка відповідальність, мисливцям слід враховувати ще й те, що саме в цей період у лісі дуже багато грибників. Цьогорічна осінь видалася щедрою на опеньки та інші види грибів, а тому у лісах багато прибічників тихого полювання. Щоб не сталося біди, треба бути вкрай обережними всім, для кого лісові угіддя стануть місцем відпочинку на ці вихідні. Тож, вдалого полювання!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...