• "Експерт" - чемпіон Лубенського району
18:28, 6 жовтня 2019 р.

"Експерт" - чемпіон Лубенського району

"ЕКСПЕРТ" - ЧЕМПІОН ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ!
Лубни. 6 жовтня. Завершується чемпіонат Лубенського району з футболу. У минулі вихідні дні були зіграні матчі передостаннього 17 туру. Їх результати такі: ФК «Снітин» – «Нива» (Остапівка) -:+, «Олімпія» (Вовчик) – «Сула» (Засулля) 8:1, «Зеніт» (Калайдинці) – «Колос» (Тарандинці) 7:0, «Арсенал» (Ісківці) – «Вікторія» (Левко-Ромодан) -:+. Ще на стадіоні «Центральний» зустрілися лубенський «Експерт» (Лубни) і «Орбіта» з Вищого Булатця (матч судив Віталій Куліш). Після першого тайму рахунок був нічийний – 1:1. А ось після перерви у господарів була повна перевага, яка втілилася у забиті м’ячі – 5:1 на їх користь. У переможців по одному голу провели Олександр Брага і Владислав Ковтун, а ще тричі результативно відзначився Владислав Мясоїд. Склад переможців сьогодні був такий: Олександр Пахар, Олександр Шоха, Едуард Богомаз, Костянтин Сірий, Олексій Семака, Богдан Ліхтанський, Владислав Ковтун, Руслан Товкач, Владислав Мясоїд, Владислав Нестеренко, Олександр Брага, Артем Павленко. За тур до фінішу змагань «Експерт» став чемпіоном Лубенського району, набравши 46 очок, з чим ми його і вітаємо! Далі у турнірній таблиці йдуть «Олімпія», «Зеніт» і «Сула», які мають по 34 очка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію