• Головна
  • Лубенська організація ТОВ «Чисте місто ЕКО» повідомляє
17:13, 11 лютого 2020 р.

Лубенська організація ТОВ «Чисте місто ЕКО» повідомляє

Лубенська організація ТОВ «Чисте місто ЕКО» повідомляє

 Технічна помилка, що сталася на центральному рівні АТ «Ощадбанк», додала чимало клопоту і непорозуміння одержувачам пільг. Саме у частині розрахунків споживачів за вивезення рідких побутових відходів.

Тому ТОВ «Чисте місто ЕКО» повідомляє, що відповідно до порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою КМУ від 17.04.2019 року №373, при проведенні щомісячних розрахунків пільг пільговим категоріям громадян Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради не нараховує пільгу з вивезення рідких побутових відходів (далі РПВ) з 01. 10. 2019 року.

Відповідно АТ «Ощадбанк» не проводить розрахунки з ТОВ «Чисте місто ЕКО» за надані послуги з вивезення рідких побутових відходів пільговій категорії громадян з 01.10. 2019 року.

ТОВ «Чисте місто ЕКО» просить вибачення за тимчасові незручності, які виникли з вини підприємства та забезпечення погашення заборгованості за вже надані послуги з вивезення РПВ. В свою чергу підприємство гарантує оперативне і якісне надання послуг з вивезення РПВ громадянам та юридичним особам згідно укладених угод.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оплата послуги технічна помилка Чисте місто Лубни
live comments feed...