• Головна
  • Лубенське підприємство шиє медичні маски
09:46, 16 березня 2020 р.

Лубенське підприємство шиє медичні маски

Лубенське підприємство шиє медичні маски

Лубенське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих вже кілька тижнів шиє на замовлення медичні маски.

Підприємство має швейні цехи і спеціалізується на пошитті спецодягу, постільної білизни, халатів, а зараз виконує актуальні замовлення, які надходять із різних міст України, на пошиття масок.

Підприємство має магазин, де відразу може реалізовувати продукцію власного виробництва.

За словами продавчині, тільки минулого тижня магазин реалізував лубенцям п"ять тисяч масок. Ще у суботу одна маска коштувала 6 гривень, а сьогодні, у понеділок 16 березня, ціна однієї маски – 8 гривень.

Це пов"язано з тим, що виробники підвищили ціну за спеціальну тканину для масок. А «Нова пошта», через яку підприємство отримує тканину, у свою чергу підвищила вартість доставки.

От така ситуація. До речі, тканина із якої виготовляють маски, називається спанбонд, і широко використовується для пошиття медичних шапочок, халатів, бахіл, одноразових комплектів для хірургічних відділень.

Цей матеріал добре піддається стерилізації (радіаційній, паровій, у автоклаві), відштовхує воду, кров. Тканина сертифікована.

Лубенське підприємство шиє медичні маски, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...