• Головна
  • Лубнигаз допомагає погасити борги споживачеві
16:14, 26 березня 2020 р.

Лубнигаз допомагає погасити борги споживачеві

Лубнигаз допомагає погасити борги споживачеві

Вчора ввечері з'явилася інформація про те, що одинокій літній жінці АТ «Лубнигаз» за борги відрізав газопостачання. 80-річна бабуся проживає у 6 - му мікрорайоні міста, від послуг соціальних служб вона відмовилася, а сама певно, не зорієнтувалася вчасно оплачувати комунальні платежі. Газопостачання їй було припинено за кілька днів до постанови Кабінету міністрів про заборону відключати газопостачання на час карантину. Вирішити ситуацію взялася депутат міської ради Катерина Скуратовська, вона поспілкувалася сьогодні вранці з директором Лубнигазу, і вже маємо результат. Лубнигаз відновив газопостачання абоненту Р. Нестеренко на час до закінчення карантину.

АТ «Лубнигаз» інформує, що абонент Р. Нестеренко була відключена від газопостачання 16 березня в повній відповідності до діючого законодавства. Жодних обмежень на припинення газопостачання станом на дату відключення не існувало. Борг у 12 948 грн почав формуватися з червня 2018 року. Попередження про відключення було вручено 3 березня 2020 року.

11 березня оператори ще раз попереджали телефоном, пояснюючи усі можливості уникнути відключення, зокрема провести реструктуризацію боргу. За реструктуризацією боргу, або додатковими роз’ясненнями абонент не звертався Звертаємо вашу увагу, що відключення для Лубнигазу – це завжди крайня міра. Зважаючи на вік абонента відключення було проведено не в грудні, коли з’явилася така необхідність, а лише наприкінці опалювального сезону. На жаль, АТ «Лубнигаз» не має можливості відпускати безоплатно газ усім соціально незахищеним верствам населення, оскільки вони не є його власником. Власником газу є держава в особі НАК «Нафтогаз України». 

Як стало відомо, колектив Лубнигазу, за власної ініціативи провів збір коштів та частково погасив борг за газ бабусі з Лубен. Співробітники зібрали 1000 гривень, аби допомогти абоненту Р. Нестеренко сплатити борг за газ, яка заборгувала 12 948 грн і підпадає під примусове відключення. Ще 3500 грн сплатив мешканець Сумської області за власної ініціативи.

Якщо ви хочете долучитися та допомогти, телефонуйте до кол-центру +380503057183 або 0800502484 .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...