17:05, 2 квітня 2020 р.

Посилення карантину в Лубнах

Посилення карантину в Лубнах

2 квітня відбулося позачергове засідання Лубенської міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення, де прийняли рішення про заборону:

- перебування громадян у місцях масового скупчення людей (парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку), у тому числі на узбережжі річки Сула та інших водойм розташованих на території міста, крім випадків вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;.

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Всі ці обмеження діятимуть до завершення карантину.

Крім того комісія прийняла рішення звернутися до відділу поліції забезпечити контроль за виконанням вказаних вимог. Про це повідомляє Лубенська міська рада.

У зв’язку з наближенням релігійних Великодніх свят виникає необхідність звернутися до всіх релігійних общин, що діють на території міста щодо необхідності карантинного обмеження на період надзвичайної ситуації проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях та місцях.

Зокрема рекомендувати не проводити обряди освячення продуктів харчування, не проводити богослужіння в присутності вірян міста, обмежити доступ до культових приміщень, тощо.

Щодо підготовки до обмежувальних заходів та встановлення карантинних контрольних постів на в’їздах у місто, то відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з комунальними підприємствами міста належить відпрацювати питання орієнтовної вартості робіт зі встановлення карантинних контрольних постів на в’їздах в місто, провести орієнтовні розрахунки та розробити орієнтовні кошториси вартості проведення робіт з облаштування карантинних контрольних постів на в’їздах у місто та провести інші підготовчі роботи та узгодження з відповідними службами.

Обговорено й ряд інших питань, що стосуються вказаної теми.

Вкотре закликаємо мешканців міста: будьте обачними й відповідальними. Залишайтеся вдома, без нагальної потреби не виходьте за межі оселі, потурбуйтеся про свої родичів похилого віку, тримайте дистанцію та дотримуйтесь всіх правил гігієни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...