15:07, 17 липня 2020 р.

Лубенські плани будівництва

Лубенські плани будівництва, фото-1

У одному із пунктів звіту міського голови Лубен Олександра Грицаєнка за 2019 рік було сказано про те, що виконавчим комітетом Лубенської міської ради щорічно подаються проєкти на конкурсний відбір інвестиційних проектів і програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Так, у поточному 2019 році на розгляд регіональної конкурсної комісії виконавчим комітетом подано 4 проєкти, які можуть бути реалізовані у 2020 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку. Один із проєктів - це будівництво Лубенського дошкільного навчального закладу комбінованого типу для дітей з проблемами опорно-рухового апарату та вадами мовлення на 12 груп по вулиці Ватутіна, 39 в Лубнах загальною кошторисною вартістю більше 49,2 млн. гривень.

Реалізація проектів дещо затягнулася у часі і ось сьогодні маємо добру звістку від начальника відділу освіти Лубенського міськвиконкому Мирослава Костенка, який повідомляє:

«Завершено епопею з комплексною державною експертизою проєктно-кошторисної документації на будівництво нового закладу дошкільної освіти в мікрорайоні Василенкове поле. Тепер ця документація цілком конкурентна у відборі на фінансування будівництва з Державного фонду регіонального розвитку. Сподіваюся, що наступного року розпочнемо реалізацію цього амбітного задуму. Вдячний міському голові Олександрові Грицаєнку за особисту активну участь.»

Лубенські плани будівництва, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...