08:45, 2 вересня 2020 р.

Про розвиток туризму в Лубнах

Про розвиток туризму в Лубнах

Вже вдруге, а саме 1 вересня, президент України відвідав Полтаву. Серед багатьох запланованих заходів була й культурна програма, про що пише на своїй сторінці голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов:

«Разом із Президентом Володимиром Зеленським відвідали один із туристичних магнітів області – Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського. Це один із найвідвідуваніших музеїв в Україні. Презентували Главі держави План розвитку туризму на Полтавщині. Без перебільшення, Полтавська область – це серце України…».

А наше славне місто Лубни, без перебільшення, є історичною перлиною Полтавського краю. Тож, ще у 2016 році Лубенська міська рада затвердила Програму розвитку туризму в Лубнах на 2016 – 2020 роки. Забезпечити виконання Програми розвитку туризму доручили: управлінню культури і мистецтв виконавчого комітету міської ради - начальник Литовченко Ю.М., відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради - начальник Шмонденко А.Г., відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету міської ради- начальник Сосна О.М., відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради - начальник Скиба С.О.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми (кошти міського бюджету та інші) склав 1 505 тисяч гривень. Головною метою Програми була підтримка ймовірних шляхів розвитку туризму в місті, створення сучасної туристичної інфраструктури, збільшення туристичних потоків, збереження історико – культурної та природно–заповідної спадщини міста, впровадження нових форм розвитку туристичної галузі, посилення інтересу до міста Лубни як туристичного об’єкта.

Серед багатьох пунктів програми були такі:

«Розробка та реалізація екологічного проекту «Лубенськими стежками» з позначенням і обладнанням пішохідних та велосипедних маршрутів».

«Розробка та затвердження туристичних маршрутів по місту Лубни.»

 «Розробка проекту та виконання робіт по облаштуванню оглядового майданчика та проведенню будівельних робіт по вулиці Верхній Вал».

Минуло чотири напружених роки дії Програми, а що маємо на сьогодні? Про яку туристичну привабливість можна говорити, коли навіть у центрі міста бур’яни стоять нескошені, а центральна Ринкова площа перетворилася у великий смітник. Невже це привабить туристів?

Про розвиток туризму в Лубнах, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...