• Головна
  • Черговий акт вандалізму в Лубнах
20:16, 16 вересня 2020 р.

Черговий акт вандалізму в Лубнах

Черговий акт вандалізму в Лубнах, фото-1

Що ж ми за люди такі, лубенці? Тільки нещодавно всі обговорювали жахливу подію, яка сталася в Лубнах в ніч з 4 на 5 вересня. Тоді вандали викрали один дзвін та два зірвали з дзвіниці біля церкви "Всіх святих землі української».

І ось знову маємо прикру подію. Василь Улішак, священник Парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Лубен, із жалем повідомляє:

«Сьогодні, 16 вересня, у такий погожий осінній день знову якась недобросовісна людина зробила велику шкоду для неба і землі: розбила єдину статую Пресвятої Богородиці у м. Лубнах, яку 1,5 роки тому ми встановили біля нашої каплиці, як нагадування про святе і вічне усім перехожим. Отак і живемо, збираємо по копійці з усього світу, щоб зробити для людей, а люди без перепочинку намагаються знищити ту працю, те що робимо для їх духовного просвітлення. Молімося за мудрість усіх невігласів, за просвітлення їх розуму і душі...».

Ну що тут можна додати? Якась нечиста сила постійно куражиться у нашому місті. Але ж, немає нічого таємного, щоб з часом не відкривалося. Гадаємо, знайдуться небайдужі люди, які щось бачили і чули, люди які знайдуть можливість повідомити про вандалів. Люди, давайте будемо людянішими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...