• Головна
  • В Лубнах оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка»
09:46, 23 листопада 2020 р.

В Лубнах оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка»

В Лубнах оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Лубенська міська клінічна стоматологічна полікл...

 На сайті Лубенської міської ради розміщено інформацію про те, що: «Відповідно до наказу № 61 від 20.11.2020р. в.о. начальника управління охорони здоров’я Лубенської міської ради, оголошено початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального підприємства «Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка» Лубенської міської ради. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1094 від 27 грудня 2017р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники Органу управління

- управління охорони здоров’я Лубенської міської ради; - представники трудового колективу комунального підприємства «Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка» Лубенської міської ради, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники громадської ради органу управління або особи (за згодою) делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері здоров'я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур подаються до Органу управління – управління охорони здоров’я виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: м. Лубни, вул. Л.Толстого,18 А, каб.703 - протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...