• Головна
  • Шини Cordiant для легкових авто: увагу на найбільш затребувані моделі перевіреного виробника
Новини компаній
09:33, 17 травня 2021 р.

Шини Cordiant для легкових авто: увагу на найбільш затребувані моделі перевіреного виробника

Новини компаній

Стійкість, маневреність, мобільність транспортного засобу багато в чому залежить від використовуваних покришок. Вибираючи шини Кордіант, варто познайомитися з найбільш затребуваними моделями, чиїм характеристиками і властивостями довіряють автовласники. Така гума має високі експлуатаційні характеристики і тривалий термін служби.

Шини Cordiant для легкових авто: увагу на найбільш затребувані моделі перевіреного виробника, фото-1

Кращі літні моделі

Компанія пропонує велику кількість моделей для літнього сезону. Найбільш затребувані шини Cordiant:

  • Comfort 2, орієнтовані на досить широке коло споживачів. Знижують витрату палива і створюють мінімум шуму в процесі руху. Виробник оптимізував співвідношення між міцністю і м'якістю за рахунок продуманого конструктивного виконання. Використовуються блоки з насічками «антішум». На бічних частинах передбачений додатковий шар для підвищення міцності. Особлива будова плечових зон сприяє тому, що гума Cordiant має надійне зчеплення з дорожнім полотном і демонструє менший гальмівний шлях;
  • Sport 3. Варіант для руху по прямій ділянці траси і при проїзді крутого віражу. Асиметричний дизайн протектора підвищує адгезію до дорожнього полотна. Покришки по достоїнству оцінять любителі активну їзди на високій швидкості. Ретельно продумана форма елементів дренажу, що включає відполіровані канавки, сприяє своєчасному відведенню води із зони контакту і запобігає ефект аквапланування;
  • Road Runner. Двошарова модель. Внутрішній шар міцний, зовнішній - еластичний, пом'якшує перебіг транспортного засобу. Завдяки їм забезпечується простота перестановки і скорочується гальмівний шлях.

Такі покришки добре поводяться при позитивне температурі. У холодної пори року це не кращий варіант, так як еластичність матеріалу знижується.

Кращі зимові моделі

Для зимового періоду краще купити шини Cordiant, розроблені спеціально для цієї пори року. Для легкових авто вибирають:

  • Snow Cross 2, що заслужила репутацію надійної моделі для зимового періоду. Має продуманий малюнок протектора з тривимірними ступінчастими ламелями і заглибленнями. За рахунок цього забезпечує оперативний відведення води і бруду з зони контакту. Збільшена площа плечових блоків підвищує прохідність транспортного засобу. Склад суміші зберігає еластичність навіть при низькій температурі;
  • Winter Drive. Якість і ціна шин Кордіант роблять дану модель затребуваною у автовласників. Виробник пропонує різні типорозміри. Створюють мінімум шуму, але багато важать, підвищуючи витрата палива.
  • Sno-Max. Завдяки 3D моделювання і продуманому малюнку протектора модель надійна і зносостійка. Завдяки шипів забезпечує стабільний рух по снігу і льоду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...