• Головна
  • ЛУБЕНСЬКИЙ МРВ УПРАВЛІННЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ІНФОРМУЄ
14:30, 27 листопада 2019 р.

ЛУБЕНСЬКИЙ МРВ УПРАВЛІННЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

ЛУБЕНСЬКИЙ МРВ УПРАВЛІННЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

Що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати інформує Міграційна служба Полтавщини

Що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати інформує Міграційна служба Полтавщини

Що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати інформує Міграційна служба Полтавщини

Згідно законодавства кожна особа, персональні дані якої внесені до Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР), має право на безоплатне отримання довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи.

Форма довідки затверджена постановою Кабінету Міністрів України  від 18.10.2017 №784 та видається особі за її заявою, в якій зазначається прізвище, ім'я та по батькові особи, унікальний номер запису в Реєстрі, реквізити документа.

Довідка про внесення інформації до Реєстру та видані документи складається у формі витягу з Реєстру та видається протягом трьох робочих днів з дня подання заяви.

Для отримання вищезазначеної довідки громадянин може звернутися із відповідною заявою незалежно від реєстрації місця проживання до Управління Державної міграційної служби в Полтавській області або його територіальних підрозділів.

Контактні дані Управління та територіальних підрозділів міграційної служби Полтавщини можна переглянути на офіційному сайті Державної міграційної служби України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava

До відома. Єдиний державний демографічний реєстр ведеться з метою ідентифікації особи для оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсними та знищення передбачених цим Законом документів. Єдиний державний демографічний реєстр у межах, визначених законодавством про свободу пересування та вільний вибір місця проживання, використовується також для обліку інформації про реєстрацію місця проживання чи місця перебування.

Практичні поради для споживачів адміністративних послуг від УДМС України в Полтавській області

Практичні поради для споживачів адміністративних послуг від УДМС України в Полтавській області

Практичні поради для споживачів адміністративних послуг від УДМС України в Полтавській області

Процедура повернення коштів займає деякий час, тому радимо уважно вводити реквізити при сплаті адміністративних послуг (оформлення закордонного паспорту, ID-картки тощо).

По-перше, важливо! Не поспішайте оплачувати адміністративнупослугу, допоки не визначитесь з датоюмісцем подачі документів та видом послуги.

Причина – є, адже кожен районний підрозділ УДМС України в Полтавській області, має власний код підрозділу, на який і треба переказувати кошти. Якщо ви переведете кошти на код одного підрозділу, а запишетесь в чергу до іншого – у вас не приймуть документи, оскільки не співпадатимуть банківські коди підрозділів. Також від правильності коду залежить чи надійдуть кошти до місцевого бюджету.

 Крім того, існує загроза помилитись при введенні реквізитів, а тому це найкраще робити під наглядом відповідального працівника.

По-друге, для кого буде оформлюватися документ?

У призначенні платежу необхідно вказувати дані тільки про особу, яка буде отримувати адміністративну послугу. Наприклад, якщо один з батьків оформлює закордонний паспорт неповнолітній дитині, то в призначенні платежу вказує серію та номер свідоцтва про народження, прізвище та ім'я  дитини як отримувача послуги. 

Наведемо приклад почергового заповнення рядка «Призначення платежу», який має вигляд строки наступного формату:

1

2

3

4

5

6

7

*

;5301

;027012

;1

;1234567891

;*

ПІБ

* - ознака початку коду платежу;

; - розділовий знак;

5301 – код територіального органу/підрозділу Міграційної служби;

; - розділовий знак;

027012 – код адміністративної послуги;

; - розділовий знак;

1 – кількість послуг, що підлягають оплаті;

; - розділовий знак;

1234567891 - реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – РНОКПП);

; - розділовий знак;

* - ознака кінця коду платежу;

ПІБ – прізвище та і'мя по-батькові отримувача послуги.

До відома, при сплаті адмінпослуги іноземними громадянами у «Призначенні платежу» вказується серія та номер паспортного документа іноземця, який буде отримувати послугу.

У разі, якщо ви оплатили послуги, але з певних причин потреба в отриманні таких послуг відпала або помилково сплатили кошти не на той рахунок або надміру перерахували?

 Не засмучуйтесь, їх можливо повернути! Повернути оплачені кошти можна звернувшись з письмовою заявою складеною за встановленою формою до того територіального підрозділу УДМС в області, код якого вказано в «Призначенні платежу» в квитанції, надавши при цьому підтверджуючі документи.

Нагадаємо, за допомогою електронного сервісу сайту ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html можна дізнатися платіжні реквізити для перерахунку коштів за надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Також оплатити рахунки можна у будь-якій банківській установі або безпосередньо у територіальному підрозділі міграційної служби через термінал оплати (у разі його наявності).

Сподіваємось, Вам стануть у нагоді корисні поради від УДМС України в Полтавській області.

Затверджено нові вимоги до фотозображень при оформленні біометричних документів

Затверджено нові вимоги до фотозображень при оформленні біометричних документів

Затверджено нові вимоги до фотозображень при оформленні біометричних документів

Питання фотографування на документи, які посвідчують особу, уже тривалий час турбує людей, що мають різну конфесійну належність. Це стосується і громадян України, і іноземців та осіб без громадянства, які документуються в Україні. Звісно, що численні запити даного спрямування від представників різних віросповідань не залишилися поза увагою Міністерства внутрішніх справ України та Міграційної служби.

Як результат, для вирішення ряду важливих питань, що стосуються фотографування на біометричні документи для деяких категорій осіб, було прийнято відповідний наказ. Він затверджує вимоги до відцифрованого образу обличчя особи та фотокарток, які подаються для оформлення або обміну документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, та фотографічного зображення на них.

Важливо, що положення наказу було детально обговорено під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. Представники різних віросповідань підтримали позицію МВС і ДМС та узгодили затверджені вимоги до фотозображень для оформлення або обміну документів, які посвідчують особу.

Вказаний наказ встановлює уніфіковані вимоги до відцифрованого образу обличчя особи, який вноситься до Єдиного державного демографічного реєстру та сторінки даних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус. При цьому він враховує рекомендації Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) Doc 9303, а відтак – дотримуються загальні міжнародні норми.

Зокрема, наказ врегульовує питання щодо фотографування представників різних релігійних течій та конфесій при оформленні вказаних документів, адже раніше, відповідно до державного стандарту, фотографування віруючих здійснювалося виключно без головних уборів.

Відтепер же фотографування у головному уборі допускається, але лише в тому випадку, коли особа носить його у повсякденному житті з огляду на релігійні переконання. Крім того, фотографування у головних уборах, штучних предметах та матеріалах допускається згідно з медичними показаннями, підтвердженими медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я. Проте, такі головні убори не повинні змінювати форми окремих частин обличчя (чоло, вилиці, щоки, підборіддя, очі), закривати обличчя та підборіддя, проходити по контуру лінії росту волосся, закривати вуха та шию.

Довідково

Додаємо окремі норми наказу, якими затверджено вимоги до обличчя та положення особипід час фотографування, фону для фотографування тощо.

Зокрема, відцифрований образ обличчя на фотокартках, що подаються для оформлення або обміну біометричних документів, повинен бути чітким та не допускати тіней, плям на обличчі та/або фоні. Також не допускаються відблиски на обличчі особи та фоні, ефект «червоних очей» або слід від спалаху. Фон для фотографування повинен бути однорідним, світлим та контрастувати з обличчям особи, її одягом та волоссям.

Положення особи, що фотографується, повинне бути вертикальним, окрім фотографування особи лежачи або в дитячому чи спеціальному сидінні з відповідним фоном за головою. Ця вимога стосується малолітніх дітей та осіб, які не можуть пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я.

Обличчя під час фотографування повинне відображатися крупним планом в анфас, особа має дивитися прямо відкритими очима, з нейтральним виразом обличчя, закритим ротом, без поворотуабо нахилу голови та шиї. Крім випадків, коли таке фотозображення неможливо відтворити через медичні вади, що підтверджені відповідним висновком, або зважаючи на вікові та фізіологічні особливості особи.

Допускається макіяж обличчя (світлих, неяскравих відтінків), в той же час колір шкіри обличчя повинен бути природним. Натомість не допускається фотографування з нанесеними на обличчя тимчасовими наліпками (крім татуювання/татуажу) або наліпками.

Заборона стосується також фотографування з навушниками, бездротовим засобом «вільні руки» або іншим звуковідтворюючим пристроєм. Водночас штучні предмети та матеріали на обличчі допускаються при фотографуванні, якщо їх наявність обумовлена медичними показаннями, підтвердженими довідкою відповідного закладу охорони здоров’я.

Фотографування в окулярах також не допускається, за винятком тих випадків, коли особа носить їх постійно у повсякденному житті. При цьому скло окулярів повинно бути прозорим, без плям, тріщин, подряпин та пошкоджень. Разом з тим, не допускається фотографування у сонцезахисних окулярах та окулярах, які мають темні, фотохромні лінзи, а також в контактних лінзах з оптичними ефектами, які змінюють колір райдужної оболонки ока та/або форми зіниць.

6100-1.jpg

6100-1.jpg

Електронні сервіси Державної міграційної служби - це сучасно, зручно та швидко!

Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області закликає громадян активніше користуватися он-лайн сервісами на офіційному сайті міграційної служби. Адже це сучасно, зручно, швидко та добра можливість отримати необхідну інформацію без черг та без зайвої необхідності спілкування з працівниками міграційної служби.
Зокрема, в режимі он-лайн Ви можете:
- записатися до електронної черги на оформлення біометричних документів у будь-який підрозділ Державної міграційної служби, при цьому необхідно обрати відповідну послугу; після постановки в чергу особі надходить sms повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому;
- перевірити стан оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та стан оформлення паспорта громадянина України у формі ID - картки; база даних, за якою здійснюється перевірка стану оформлення документів на сайті оновлюється 3 рази на добу;
- перевірити за базою недійсні документи, обравши тип документу та ввести його серію і номер; дані надаються з інформаційною метою вберегти громадян від шахрайств з підробленними документами;
- платіжні реквізити - за допомогою сервісу можна дізнатися платіжні реквізити для перерахунку коштів за надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
- перевірити написання ім'я та призвища латинськими літерами - за допомогою он-лайн сервісу "перевірка транслітерації" можна перевірити, як буде виглядати транслітерація Вашого прізвища та ім'я у паспорті громадянина України у формі картки або у паспорті громадянина України для виїзду за кордон (Правила транслітерації регламентуються Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 55 ( зі змінами).
Крім цього на сайті Державної міграційної служби запроваджено такі нові електроні сервіси, як доступний пошук підрозділу міграційної служби за кодом "Коди підрозділів", "Міграційний калькулятор" - обчислення строку перебування у країні при користуванні, безвізовим режимом 90/180.
Також, серед вищезазначених електронних сервісів передбачена послуга "Реєстр перекладачів". Для перегляду Довідково - інформаційного реєстру перекладачів необхідно користувачу авторизуватися на сайті. Інформація щодо процедури авторизації зазначена на сторінці сервісу.
Ще однією досить актуальною є послуга "Органи реєстрації". Адже за допомогою цього сервісу громадяни мають можливість дізнатися адреси органів реєстрації. Для отримання інформації необхідно обрати крок - за -кроком регіон та район (місто) і натиснути кнопку "Знайти".
Також, якщо Ви маєте намір взяти участь у громадському опитуванні щодо якості послуг, які надаються міграційною службою, то на сайті є можливість відвідати електронний сервіс "Громадське опитування".
Завершує широкий спектр послуг, які Ви можете отримати в системі електронних сервісів - послуга " Приймальна електронних звернень громадян". Кожна особа має змогу надіслати в електронному вигляді звернення, покроково заповнивши форму на сторінці сервісу. Всі повідомлення із зазначеного сервісу направляються на спеціально визначену електронну адресу для звернень громадян  -[email protected] та розглядаються в термін у відповідності до Закону України " Про звернення громадян".
Для того, щоб скористатись вищезазначеними послугами он-лайн, необхідно зайти на сайт Державної міграційної служби України за посиланням : https://dmsu.gov.ua/services.html
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#державна міграційна служба лубни зміни нововведення
live comments feed...