У клініці MedLas лікування акне проводять лікарі дерматологи найвищої категорії. У своїй роботі вони використовують комплексний підхід, який може включати як традиційні методики, так і останні досягнення в лікуванні акне, що довели високу ефективність. Вугрової хвороби досить різні форми, для кожної підбирається свій комплекс терапії. Досвід наших лікарів дерматологів-косметологів та оснащеність клініки дозволяють гарантувати пацієнтам 100% результат при будь-якому ступені тяжкості акне та постакне. Але важливо розуміти, що лікування вугрової хвороби потребує часу.

Акне вимагає лікарського втручання

Акне це далеко не просто косметичний дефект, а серйозне захворювання, в результаті якого йде запальний процес сальних залоз на шкірі обличчя, шиї, тіла. Найчастіше воно спровоковане неправильною роботою певних систем організму. Лікарі нашої клініки розробляють індивідуально для кожного пацієнта протокол лікування, ґрунтуючись на результатах проведеної діагностики. Може знадобитися пройти обстеження в інших фахівців. Поряд із лікувальною терапією використовуються ефективні апаратні методики. Лікар допомагає підібрати безпечну косметику, рекомендує систему правильного догляду за шкірою під час акне.

Само собою акне не пройде. Самостійно його повністю вилікувати неможливо. Якщо при акне займатися самолікуванням, можна в рази погіршити проблему, що зробить лікування тривалим і важким.

Тактика лікування акне у клініці MedLas

Терапевтичний процес завжди починається з обстеження та виявлення причин появи акне. Після визначення етіологічних факторів захворювання лікар дерматолог вибудовує грамотну схему лікування, враховуючи вік, стан шкірного покриву та інші індивідуальні особливості пацієнта.

У клініці застосовуються сучасні методи лікування акне:

 • Медикаментозна терапія системного характеру та зовнішньої дії.
 • Фізіотерапевтичне лікування може містити комплекс певних процедур.
 • Пілінги спеціальними професійними засобами та апаратне чищення.
 • Кріоелектрофорезу для доставки лікувальних препаратів у глибокі шари шкіри.
 • Лазерна терапія акне та лазерне фракційне шліфування для усунення постакне;
 • Мезотерапія допомагає мінімізувати запалення, сприяє активізації процесу оновлення структури м'яких тканин.

Ми гарантуємо ефективне лікування акне у підлітків та дорослих. Наші фахівці працюють не тільки на відновлення естетики шкірних покривів, а й на профілактику ускладнень (постакне, рубці, пігментація), запобігання рецидивам. Очевидний результат вже через 2-3 місяці.

Серед переваг клініки MedLas

 • Висококласні фахівці дерматологи та косметологи.
 • Унікальні авторські методики лікування акне.
 • Сучасне сертифіковане обладнання.
 • Цінова доступність лікування.
 • 10 років успішної роботи та тисячі задоволених пацієнтів.

Все це є у клініці https://www.medlas.ua/uk/