Коли йдеться про самооборону, потрібно мати на увазі, що зброя – небезпечна, і може бути використана навіть проти жертви. Один із найзручніших пристроїв, за допомогою якого можна захистити себе – електрошокер Police 1101.

Шокери певної потужності дозволяють використовувати законом, і додаткові папери оформлювати не потрібно. Пристрій виступає досить ефективним засобом самооборони, та допомагає захиститися як від агресорів-людей, так і від диких тварин. Важливо, що їхньому життю нічого не буде загрожувати.

Переваги використання електрошокерів

Застосовувати шокер рекомендують тоді, коли у вас немає можливості уникнути конфлікту, або ви не встигаєте дочекатися поліцію.

Використання електрошокера у критичній ситуації не є порушенням закону, тим більше, що на тілі противника цей пристрій залишить максимум невелику мітку, а не серйозні пошкодження. При цьому за допомогою шокера ви легко збентежите супротивника, що дасть вам можливість уникнути проблем.

Шокери мають багато переваг:

  • відсутність необхідності додаткових дозволів;
  • легку вагу та компактний розмір;
  • простоту експлуатації;
  • відсутність небезпечних наслідків здоров'ю агресора.

Багато шокерів мають вигляд звичайних речей: ліхтариків, гаджетів і навіть косметичних засобів, тому їх можна носити при собі непомітно для оточуючих.

Які є мінуси?

У використання електрошокеру є вагомий «мінус»: для того щоб завдати удар зарядом, потрібно підійти до супротивника на відстань витягнутої руки. Собак це зазвичай не стосується: вони тікають одразу після того, як почують гучний звук.

Магазин «Paralizator» пропонує покупцям великий вибір професійних та «аматорських» шокерів. Якість кожного пристрою – на висоті. Покупці отримують приємні ціни, швидку доставку та гарантію.