Якщо приснились золоті сережки https://imperiazolota.ua/ua/serezhki/zoloti-serezhki/, то не має сенсу вираховувати день, заглядати у тлумачник і читати астрологічний прогноз. Таке сновидіння красномовно говорить про те, що треба просто придбати прикрасу адже через сни з нами говорить наша підсвідомість. Тим більше, якщо аксесуар уві сні з’явився в позитивному контексті. Головне – знати місце, де можна зробити вигідне замовлення. Доступні ціни ті широкий асортимент пропонується магазином Imperia Zolota (IZ).

золоті сережки, імперия золота

Як вибрати найкращу модель

Перед тим як золоті сережки купити Україна, потрібно визначитися з моделлю. На сьогоднішній день ювеліри пропонують найрізноманітніші колекції на будь-який смак – класичні, модні, фантазійні, оригінальні, зі вставками та без. Тобто асортимент величезний.

В той же час найбільшим попитом користуються універсальні моделі, які можна вдягати на прогулянку, в офіс, якщо дозволяє дрес-код, на вечірній захід. Популярними вважаються наступні типи прикрас:

  • Цвяшки. Їх також називають пусетами, і обидві назви правильні. Проста конструкція, лаконічна форма, мала вага – носити їх дуже зручно. Тому золоті сережки гвоздики часто купують дітям в якості першого аксесуару. У продажу зустрічаються варіанти з жовтого, червоного та білого золота, більшість з них мають вставки у вигляді напівдорогоцінних та дорогоцінних каменів;
  • Класичні. Конструкція являє собою основу, що кріпиться до вуха, та підвіску. Це класика, яка прийшла до нас ще з давніх часів, і дотепер є актуальною. В залежності від розмірів, є змога підібрати виріб під діловий костюм або вечірню сукню. Переважна більшість класичних сережок має вставки – перли, діаманти, фіаніти, смарагди тощо;
  • Конго, або кільця. Відрізняються простою та надійною конструкцією, бувають великими та маленькими. Серед них зустрічаються золоті сережки дитячі https://imperiazolota.ua/ua/serezhki/, бо загубити їх важко, навіть під час доволі активних ігор. Ще одна перевага – ці прикраси не чіпляються за одяг та волосся, не мають гострих елементів;
  • Кафи. Сьогодні вони в тренді, і недаремно! Бо головна перевага – не треба проколювати вухо, аксесуар кріпиться за вушну раковину. Втім, є моделі, де передбачено додаткове кріплення у мочці, для надійності.

Звичайно, можна купити золоті сережки й іншого типу, головне, щоб вони личили та поєднувались із вбранням.

Вид застібки

Важливий фактор при виборі ювелірних виробів – вид застібки, бо він впливає на зручність у носінні, вдяганні/зніманні, надійність кріплення. Розповсюдженими видами замків є:

  • Пружина – характерна для кілець конго;
  • Французька застібка;
  • Англійська застібка;
  • Продівка;
  • Штифтовий – використовується для пусетів;
  • Петля.

У кафах для кріплення передбачений спеціальний зажим, який чіпляється на вушну раковину. При виборі необхідно впевнитись, що він не буде надто сильно здавлювати вухо, і водночас не дозволить прикрасі загубитись.

Переваги інтернет магазину

Як тільки наснились золоті сережки підвіски, можна, не гаючи часу, відразу їх замовити. Для цього не доведеться нікуди їхати, достатньо відкрити браузер і завітати в ювелірний інтернет магазин. В каталозі Імперія золота (ІЗ) https://imperiazolota.ua/ua/ представлений широкий асортимент колекцій. Ціни доступні, до того ж часто проводяться акції та знижки. Таким чином є можливість зекономити час і придбати саме ту модель, яка з’явилась уві сні. Доставка організується по всій країні надійним перевізником, а жителі Києва, Львову, Вінниці та низки інших міст можуть особисто прийти у магазин, щоб забрати замовлення.