Наявність туалетного столика у спальні – мрія кожної жінки. Ці меблі вказують на те, що жінка уважно стежить за своєю зовнішністю, а завдяки столику робити це набагато зручніше і простіше. Покупець сам може обрати необхідний вид конструкції та комплектації. На сайті "Всі ціни Києва" є моделі з ящиками, полицями, пуфами та дзеркалами. Головними критеріями вибору стане місткість та дизайн. На стільниці та у всіх ящиках/полицях має бути достатньо місця для зберігання косметичних засобів, прикрас, різних девайсів, а зовнішній вигляд меблів має поєднуватись з іншими атрибутами інтер'єру.

Tenero Кадіс

Цей туалетний столик зроблений у класичному стилі, на що вказують кований орнамент, що прикрашає основу меблів. Над стільницею закріплене велике прямокутне дзеркало, а під нею знаходиться висувний ящик для зберігання негабаритних предметів. У комплекті до столика ви отримуєте пуф з м'яким сидінням та ідентичну основу. Оббивка сидіння виготовлена зі штучної шкіри з елементами каретної стяжки. Туалетні столики можуть бути різної висоти, деякі з них підходять для використання з напівбарними або барними стільцями.

  • прямокутна стільниця;
  • матеріали - метал, ДСП;
  • розміри - 1000x450x1400 мм.

Середня вартість - 6 866 грн

Миро-Марк Луїза 4Ш

Це ще одна модель меблів у класичному стилі, виготовлена з ДСП у білому глянсовому кольорі. Стільниця овальна та кріпитися на двох тумбах. За рахунок такого конструкційного рішення у користувача буде достатньо місця для розміщення засобів по догляду за собою. Зберігати косметику та особисті речі можна у чотирьох ящиках. Дзеркало для столика купується окремо, це можуть бути меблі з однойменної колекції Миро-Марк або будь-який інший предмет на ваш вибір.

  • овальна стільниця;
  • матеріали - ДСП;
  • 4 ящики;
  • розміри - 1580x470x710 мм.

Середня вартість - 4 841 грн

Метал Дизайн Трюмо+пуф

Меблі мають універсальний дизайн, що підійде для оформлення будь-якого сучасного інтер'єру спальні. Трюмо виготовлено з металу, має в оснащенні дзеркало та ящик. Колір виробу покупець може обрати на власний розсуд. Крім високоякісного сплаву в конструкції використані елементи ДСП і МДФ. Також у комплекті йде пуф з розмірами 40x40x40 з м'яким сидінням та оббивкою з екошкіри, яку також можна замовити у різних колірних варіантах.

  • прямокутна стільниця;
  • матеріали - метал, МДФ;
  • розміри - 1000x400x1400 мм.

Середня вартість - 5 284 грн

Висновок

Туалетний столик - персональний предмет меблів, необхідний для організації зберігання та спрощення використання косметики, інших засобів для догляду за обличчям та тілом, а також волоссям. Тому його комплектація, оснащення та конструкція повинні всіляко сприяти виконанню поставлених завдань. Великий асортимент товарів допоможе підібрати виріб для різних інтер'єрів та цілей. Наприклад, високі столи, як правило, використовують візажисти, що виконують роботу стоячи, а низькі розміщують у спальнях, де жінка фарбується самостійно.