У галузі сільського господарства в Україні спостерігається тенденція автоматизації виробничих та бізнес-процесів на всіх рівнях. На думку фахівців, саме аграрні та сільськогосподарські підприємства найближчими роками можуть стати одними з головних споживачів IT-рішень. Причому модернізація відбувається на різних рівнях: починаючи від покупки більш сучасної техніки, що дозволяє зменшити співвідношення ручної праці, і до спеціальних бухгалтерських додатків, які здатні зменшити навантаження на адміністративний відділ компанії.

Дуже важливо додатково зазначити, що не лише виробничі процеси, а й бізнес-процеси сільськогосподарської сфери потребують автоматизації. Її головною метою також є підвищення продуктивності та зменшення помилок, спричинених людським фактором. Використання таких програм, як BAS Бухгалтерія може суттєво покращити стан компанії.

Чим програмне забезпечення BAS може допомогти підприємствам 

Можна сказати, що на сьогодні, програмне забезпечення для аграрних компаній тільки розвивається. Попри те, що на ринку вже представлено чимало різних продуктів, загалом сфера поки що недостатньо просунулась. Принаймні, в Україні. Загалом можна виділити лише кілька компаній, які пропонують комплексні рішення для ведення бухгалтерського обліку, які враховують різноманітні нюанси аграрного бізнесу. Вони розраховані на компанії різного масштабу, які мають різний основний напрямок бізнесу.

Одним з найбільш універсальних рішень можна назвати програму BAS АГРО Бухгалтерія, яка є одним із варіантів програми компанії BAS. Універсальність цієї програми пояснюється тим, що вона дозволяє автоматизувати як бухгалтерський облік, а й податковий облік. За рахунок своїх додаткових функцій, вона чудово підходить для організацій, чиєю спеціалізацією є тваринництво, птахівництво, рослинництво чи перероблювання сільськогосподарської продукції з її подальшою реалізацією. 

Програма має зрозумілий інтерфейс і дуже проста у використанні. А оскільки вона від початку розроблялася для аграрного сектора, то не важко буде впровадити її в робочий бізнес. Важливою перевагою є те, що немає потреби адаптувати її до потреб підприємства, як це відбувається зі звичайними бухгалтерськими програмами. Усі додаткові та спеціальні функції вже налаштовані та готові до використання.

Як ми вже говорили, ця програма є розробкою компанії BAS. Вона є стандартною версією програми, з усіма необхідними базовими функціями, до якої також були додані унікальні опції, заточені виключно під аграрні підприємства. Ви можете ознайомитись з іншими продуктами компаніями. Наприклад, з BAS Бухгалтерія КОРП, які будуть мати інший функціонал. Такий варіант буде насамперед цікавий незалежним спеціалістам, які пропонують бухгалтерські послуги одразу кільком компаніям. Для них буде дуже зручним те, що в одній програмі можна вести бухгалтерський обіг одразу кілька підприємств, які можуть бути не пов'язані між собою.

Особливі функції програми «BAS АГРО Бухгалтерія»

Оскільки даний додаток відрізняється від інших варіантів програми, слід відзначити, які додаткові функції він має. Насамперед можна виділити:  

  • Ведення документації по оренді майна та землі. Містить усі необхідні форми та документи, які дозволяють показувати дані по земельним ділянкам, пайовим ділянкам і т.д.

  • Ведення господарських операцій по біологічному активу, який буде включати і надходження, і продажу, і імпорт, і повернення, і інші операції, які можна провести. 

  • Ведення обліку техніки та транспорту сільськогосподарського призначення.