Якщо вам необхідно купити відведення з нержавіючої сталі діаметром 52 см, але не можете правильно підібрати постачальника. Пропонуємо замовити відводи від перевірених виробників будь-якого діаметру, виготовлених згідно зі стандартом DIN11850 (ГОСТ 17375). Радіус вигину всіх крутовигнутих нержавіючих відводів – 1,5 діаметра, мають матове покриття, а товщина шва, що з'єднує, відповідає товщині самої деталі (TIG). Майже всі відводи виготовляють із нержавіючої сталі марки AISI 304, але при потребі можна замовити з кислотостійкої сталі AISI 316.

Де використовують відводи приварні з нержавіючої сталі

При монтажі будь-якої трубопровідної системи знадобиться відведення. З його допомогою змінюється напрямок рідини в різні необхідні сторони і під потрібним кутом.

Відведення приварної з нержавіючої сталі – це деталь трубопроводу, яка приєднується до певної ділянки за допомогою зварювання для зміни потоку внутрішнього середовища під потрібним кутом. Їх виготовляють під кутами 45°, 90° та 180°. Можливі інші варіанти, але їх зазвичай не використовують.

Види відводів нержавіючих приварних

Є безліч різновидів цієї деталі, тому що вони дуже затребувані і під кожен індивідуальний випадок підбирається відповідне відведення. Дані деталі поділяють за:

1.   Кутом нахилу – 45°, 90°, 180°.

2.   Маркою нержавіючої сталі – AISI 304, AISI 316, AISI 321 та інші.

3. Поверхнях – матові та поліровані.

4.    Товщині стінки – тонкостінні та товстостінні.

Також є інші варіації виконання відводів, і характеристика, на які слід звернути увагу, наприклад, радіус повороту або ступінь шліфування. Такі деталі слід обговорювати безпосередньо з постачальником.

З якої марки стали краще купувати відведення

Якщо ви вирішили купувати відведення під зварювання, тоді необхідно підібрати марку сталі, з якої він буде виготовлений. Найпопулярнішими марками нержавіючої сталі є AISI 304 і AISI 316. Вони підходять в більшості випадків. AISI 304 – це харчова сталь (її використовують майже на всіх підприємствах), а AISI 316 – це кислотостійка сталь (її використовують на хімічних та фармацевтичних виробництвах, де використовують кислоти та луги).

На що необхідно звернути увагу під час вибору відводів під зварювання

Необхідно розуміти, що всі нержавіючі відводи приварюються тільки впритул трубі (не зовні і не в середині). Тому, відповідно, розмір деталі повинен бути такий самий, як і діаметр труби. Так само і підбирається параметри стінки. Тобто, щоб купити відповідний відвід, необхідно знати два параметри – зовнішній діаметр труби та товщину її стінок. І, звичайно, головне не забути про марку сталі. Це і є вихідні дані для покупки.

Де придбати відводи з нержавіючої сталі в Україні 

Широкий асортимент та низькі ціни на нержавіючі відводи ви можете знайти в магазині fiting.top Дана компанія відправляє продукцію у всі міста України через транспортну компанію Нова пошта. За більш детальною інформацією переходьте на сайт постачальника та уточнюйте інформацію у їхніх консультантів.