Магазини електронної техніки, що працюють у наші дні, «тріщать по швах» від безлічі моделей телевізорів на будь-які смакові уподобання. Асортимент даного пристрою такий великий, що переважна більшість нас із вами починають панікувати та губитися, який же телевізор краще вибирати. Адже як би там не було, а хотілося б щоб новенький та щойно куплений телевізор обов'язково мав цілу низку важливих й значущих характеристик серед яких:

 • висока якість відтворення картинки та звуку;
 • надійність;
 • наявність гарного функціоналу;
 • максимально тривалий період успішної експлуатації;
 • прийнятна та доступна вартість.

Останні кілька років багато хто став цікавитись такою сучасною інновацією як Хайєр телевізор. Така висока популярність обумовлена ​​безліччю переваг даних телевізорів. Власне сьогодні пропонуємо разом із нами детальніше зупинитися на кількох серед їхнього переліку.

Телевізори від ТМ Haier – ідеальний варіант для вашого будинку і як подарунок близьким людям.

Якщо ви шукаєте найкращий телевізор у свій будинок або може бути відмінний варіант подарунка, тоді телевізори Haier – це саме те, що вам зараз необхідно. Серед значимих особливостей цієї сучасної електронної техніки фахівці та задоволені власники виділяють наявність:

 • високої точності кольорової передачі та відмінного кута огляду;
 • високої якості картинки та звуку; портів USB, HDMI та Lan;
 • Smart TV на операційній системі Android;
 • широкого діапазону розмірів, починаючи від 22 дюймів до 75 дюймів;
 • відмінного асортименту кольорів корпусу, а саме таких трьох стильних варіантів як чорний, металік та сріблястий;
 • сучасний та стильний зовнішній вигляд у поєднанні з прийнятною ціновою категорією та ін.

Якщо ж говорити про переваги даних телевізорів, то тут додатково не можна не згадати про енергоефективність, універсальність конфігурації, простоту монтажу на будь-яких поверхнях, сумісність з різними видами портативної та великоформатної техніки.

Крім того, телевізори відрізняє їх точність кольору та широкоформатні кути огляду, висока екологічність та гарний баланс якості із вартістю та стильним дизайном. А ще пристрої оснащені сучасними технологіями відтворення звуку, що забезпечують отримання якісної акустичної системи і, звичайно, ультратонкими рамками екрану, що створюють ефект присутності точно, як у залі кінотеатру.

Де в Україні придбати оригінальний телевізор Haier?

Хороший вибір оригінальних телевізорів відомого у всьому світі китайського бренду кожен охочий зможе знайти на онлайн сторінках компанії Haier-Ukraine. Якщо раптом у людини немає досвіду у виборі такого обладнання для будинку, не біда. Професійні працівники компанії з радістю запропонують кваліфіковану допомогу та вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять клієнтів.

Найприйнятніші ціни українського ринку, швидке оформлення та швидка за часом доставка замовлень по території країни, наявність кількох зручних способів оплати, гарантія, все це та багато іншого в Haier-Ukraine з радістю запропонують кожному своєму покупцю.