Готовая база для вейпа дозволяє вейперам створювати заправки для електронних сигарет, при цьому не втрачаючи багато часу і сил. Адже до цього моменту доводилося розраховувати продукт, у якій кількості його додавати. Не всім легко даються рівняння та вірність підрахунків, тому вейп-виробники вирішили полегшити цей процес, змішавши VG та PG у єдину жижу – базу.

У складі бази є два компоненти, без яких приготування заправки не має сенсу.

  • Рослинний гліцерин (vegetable glicerine – VG). Цей інгредієнт дозволяє вейперу створювати густу пару за допомогою його електронної сигарети. Для того, щоб пари було дійсно багато, базу вибирають ту, де гліцерину у відсотковому співвідношенні більше. 70/30, наприклад, ідеально підійде для великих хмар. Vg – компонент натурального походження, його безпека використання була давно доведена.
  • Пропіленгліколь (PG) – речовина без запаху та смаку, рідкіша за консистенцією, ніж гліцерин. Його завдання – розчинити всі компоненти, які є у складі рідини, щоб вони могли об'єднатися між собою та розкрити свої смакові якості. Чим більше пропіленгліколю додає вейпер у свою рідину, тим яскравіше відчуваються інші компоненти. Ароматизатори відчуваються більш насиченими, всі нотки та відтінки грають яскравіше, а аромат не розсіюється швидко. Також якщо у складі є і нікотин, то його міцність відчувається більш насичено та цікаво.

Яке співвідношення VG/PG можна створити?

Все залежить від того, на якій електронній сигареті ви парите і від ваших особистих уподобань. Існують навіть варіації VG/PG 90/10 або VG/PG 10/90, з додаванням дистильованої води або добавок. Але вони не такі популярні як ті, про які ми хочемо вам розповісти. Візьмемо, наприклад, виробника баз від Hysteria, який пропонує нам такі варіанти:

  • Hysteria Cloud VG/PG 70/30
  • Hysteria Optimal VG/PG 60/40
  • Hysteria Balance VG/PG 50/50

Перший варіант призначений для того, щоб парити на вейпі кальянного типу, випускати багато густої пари і насолоджуватися саме процесом паріння. Другий варіант універсальніший, тут до непоганої кількості пари добре відчувається і смак аромок. Третій варіант передбачає невелику кількість пари, але дуже яскравий та насичений смак. Найголовніше, що Hysteria пропонує вам максимально якісний продукт, очищений та приємний на смак. Яке співвідношення ви б не вибрали, ваша рідина вийде дуже смачною та цікавою!

Купити усі ці бази від виробника Hysteria ви можете в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Тут ви знайдете не тільки готові бази, але й інші компоненти для самозамішування, розхідники, електронні сигарети та готові рідини з будь-яким видом нікотину. Ознайомитись тут.