Компанія "Качай Гроші" пропонує до вашої уваги програму мікрокредитування, яка вигідно відрізняється від банківських кредитів, і ось чому.

Перевага №1. Доступність

Щоб отримати кредит онлайн у Львові, достатньо мати комп'ютер, ноутбук чи телефон зі стабільним інтернетом. Таким чином, ви – без відвідування офісів та вистоювання у чергах – з будь-якої точки міста та області можете оформити позику.

Крім того, для отримання такого кредиту вам не потрібно надавати довідку про доходи та віддавати щось у заставу, шукати поручителів та збирати додаткові документи. Все, що вам потрібно – це паспорт та ідентифікаційний код платника податків. Мікрокредити від МФО “Качай Гроші” доступні кожному громадянинові України віком від 18 до 65 років, у тому числі:

 • студентам;
 • мамам у декреті та домогосподаркам;
 • пенсіонерам;
 • особам, які не мають офіційного працевлаштування.

Компанія "Качай Гроші" надає кредити абсолютно всім, крім осіб із судимістю, злісних неплатників, а також громадян, визнаних недієздатними або підозрюваних у шахрайстві.

Ще одна обов'язкова умова для отримання кредиту – наявність номера телефону, електронної пошти та карта будь-якого українського банку з залишком не менше 1 грн.

Перевага №2. Швидкість

Коли гроші потрібні терміново, а звернутися нема до кого, вас виручить МФО "Качай Гроші", яка видасть вам кредит за 5 хвилин - відразу після того, як ви подаєте заявку. Така неймовірна швидкість пояснюється тим, що рішення про видачу кредиту ухвалюється не співробітниками, не кредитним комітетом, а комп'ютерною програмою.

Ця програма миттєво обробляє ваші заявки – у будь-який час доби та без вихідних. Тому вам не потрібно чекати настання робочого часу – ви можете отримати гроші саме тоді, коли вони вам необхідні!

Перевага №3. Прозорість

Компанія не бере з вас жодних прихованих комісій. Усі умови чітко прописані у договорі, який ви підписуєте після ухвалення позитивного рішення про кредитування. Причому підписання ви здійснюєте за допомогою того ж мобільного телефону.

Суму, яку необхідно сплатити за користування кредитними коштами, ви дізнаєтеся ще до подання заявки – за допомогою кредитного калькулятора, доступного навіть тим, хто ще не зареєстрований на сайті компанії.

Перевага №4. Лояльність

У компанії “Качай Гроші” можна оформити позику у розмірі від 1000 грн. до 15 000 грн. терміном до 120 днів із рекомендованим графіком погашення 10-20 днів. При цьому нові клієнти можуть уперше скористатися сумою трохи більше 5000 грн. Проте, компанія має привабливу програму лояльності, а саме:

 • пільгова процентна ставка для тих, хто вперше оформляє кредит – 0,01% на перші 10 днів;
 • пролонгація та перегляд суми кредитного договору;
 • можливість дострокового погашення без штрафів (ви сплачуєте відсотки лише за фактичний термін користування кредитними коштами);
 • можливість реєстрації за промокодом;
 • регулярно проведені акції, за участі яких можна отримати безвідсотковий кредит, цінні призи та подарунки.

Перевага №5. Зручне погашення

Після реєстрації та отримання кредиту, ви будь-якої миті можете ознайомитися з його станом у вашому особистому кабінеті на сайті компанії. Тут зручно відстежувати історію платежів та всіх змін за вашою кредитною лінією. А гасити відсотки та тіло кредиту ви можете такими способами:

 • за допомогою банківської картки у вашому особистому кабінеті "Качай Гроші";
 • внесенням готівки через платіжний термінал;
 • за допомогою сервісів онлайн-платежів;
 • банківським переказом.