Саме тротуарна плитка, на сьогодні, являється самим популярним та простим будівельним матеріалом, що використовується для укладки. Призначається такий матеріал для покриття доріжок у саду, зони відпочинку, підходів перед приватними будинками.

Плитка має високу міцність, здатна прослужити, як мінімум, сорок років. Важливим фактором для вибору являється те, що вартість тротуарної плитки доступна для кожного бажаючого.

Для того, щоб вибрати тротуарну плитку та купити за доступною ціною не доведеться нікуди їхати. Достатньо зайти на сайт Zavod Brukivky перейшовши за посиланням https://zavod-brukivky.kyiv.ua/. На сайті представлена актуальна інформація, яка допоможе зробити вибір.

З якого матеріалу виготовляється тротуарна плитка

Щоб вибрати підходящий будівельний матеріал, варто знати з якого матеріалу виготовляється тротуарна плитка:

  • Бруківка, яка створюється з природного каменю. Буває гранітна бруківка, базальтова, мармурова. Такі матеріали, як правило, використовуються для того, щоб мостити проїжджі вулиці та пішохідні тротуари;
  • Клінкерна плитка, яка створюється зі спеціальної вогнетривкої глини. Така плитка використовується для саду, парку, дворів біля приватних будинків;
  • Тротуарна плитка з бетону. В таку плитку додаються кольорові пігменти. Структура більш крихка, ніж у попередніх варіантів. Таку плитку використовують на тих територіях, на яких передбачається мінімальне навантаження.

Важливою вимогою до тротуарної плитки являються умови, в яких матеріал буде використовуватися. Плитка має витримувати певний температурний режим, стійке переносити мороз, навантаження. Зарані потрібно зрозуміти, наскільки плитка витривала до стирання, чи здатна поглинати вологу та інше, до гарантує довгий термін експлуатації.