Досягнення дитиною підліткового віку супроводжується виникненням інтересу до нового. Більшість бажає мати власний транспортний засіб, а батьки мають сприяти цьому, оскільки використання байку зміцнює здоров'я та забезпечує загальний розвиток. Крім наявності дорослих транспортних засобів, в продажі пропонуються підліткові велосипеди, які відповідають зросту власника та іншим анатомічним параметрам. Як правильно обрати байк, та на що варто звернути в першу чергу? Необхідно знайти правильну відповідь на це запитання, перш ніж зробити замовлення онлайн.

Велосипед для дитини 10 років – що потрібно знати

Поїздки на велосипеді мають гарантувати дитині комфорт та задоволення. Спочатку батькам рекомендовано звернути увагу на тип (складний, гірський або навіть BMX), а вже потім враховувати стійкість, матеріали виготовлення рами та габарити. Якісний велосипед для дитини на зріст 135 см має відповідати наступним параметрам:

  • наявність захисних аксесуарів у вигляді щитів на колеса та кожухів. Це дозволить зберегти одяг від забруднення;
  • відповідність щодо габаритів та ваги. Алюмінієві конструкції вважаються більш затребуваними;
  • доступність ремонтування. Діти здебільшого використовують транспорт необережно, тому варто враховувати легкість обслуговування.

Переваги велосипедів для підлітків

Активні підлітки полюбляють гірські велосипеди та гравійні байки. Це дозволяє забезпечувати швидкий анатомічний розвиток, а також покращити стан серцево-судинної системи. За умови правильного вибору батьки подарують дитині прекрасний настрій на кожен день.

Обираємо розмір коліс для безпечного використання підлітком

Перш за все, необхідно звернути увагу на поточний зріст, щоб підлітковий велосипед використовувався комфортно. Для прикладу рекомендовано врахувати такі параметри:

  • Якщо підліток зростом від 120 до 135 см, йому підійдуть моделі з колесами 24 дюйма;
  • За умови, якщо зріст перевище 135, рекомендовано розглянути байки з колесами 26 дюймів.
  • Розмір рами має бути від 10-13 дюймів та більше – відповідно до потреб комфорту.

Як вигідно купити велосипед дитині

Придбати підлітковий велосипед за доступною ціною пропонується на сайті. Доставка байків здійснюється на умовах транспортних компаній. Якщо буде потреба – клієнт має можливість отримати додаткову технічну інформацію щодо підбору велосипедів та аксесуарів. Враховуються не лише анатомічні потреби, але й побажання стосовно бренду, наявного бюджету та додаткового оснащення (багажник, освітлення тощо). На сайті інтернет-магазину LetsBike.com.ua представлений великий вибір як дитячих так і підліткових велосипедів!