Пошукове просування web сайтів складається з показу та розміщення оголошень на перших рядках пошукової системи. Вважається досить потужним інструментом у цифровій рекламі, оскільки він дозволяє відповідати цільовій аудиторії замовника в таких пошукових системах, як, наприклад, Google.

Позитивний аспект такої реклами або (інакше він називається SEM) полягає в тому, що реклама буде відображатися на сторінці, коли потенційний клієнт вже має намір знайти потрібний йому товар або послугу. Тому можна вважати, що з цього моменту запустився цикл покупки.

Що таке пошукове просування web сайтів, як воно працює і скільки коштує, можна дізнатися у цій статті.

Що таке пошукове просування веб-сайтів?

Коли йдеться про пошукове просування web сайтів, мають на увазі створення рекламних кампаній через пошукові системи (Google, Bing та інші). Тобто реклама з'являється, коли користувач здійснює конкретний пошук пропонованого продукту чи послуги.

Важливими перевагами для створення SEM можна вважати такі:

  • покращення позиціонування ресурсу;
  • детальніша сегментація аудиторії;
  • вимірювання виданих результатів;
  • отримання більшого трафіку на веб-сайт.

Це альтернатива, яка дозволяє збільшити кількість відвідувань веб-ресурсу та створити більше можливостей для продажу.

Вартість пошукового просування веб-сайтів

Вартість такої послуги у професіоналів залежить від ситуації, з якою звертається до них клієнт. Слід враховувати як стан ресурсу, а й розмір пакета послуг. Крім того, на ціну впливатиме тарифний план та низка інших критеріїв:

  • вердикт трейдерів, які проводитимуть аудит щодо оцінки стану ресурсу;
  • правильність вибору тарифу, виходячи з їх операцій, необхідні конкретному випадку;
  • додаткові вимоги замовника;
  • широта конкурентного поля (кількість ресурсів, що просуває ту саму нішу).
  • рівень довіри до ресурсу (як давно він був створений, посилання, підтримка).

Ціна пошукового просування веб-сайтів в Україні доступна кожному власнику ресурсу. Для якісного просування у цьому економити не можна.

Де замовити послуги з пошукового просування веб-сайтів в Україні?

Звернення до любителів, а не професіоналів, буде малоефективним, оскільки вони повною мірою не мають інструментів та технологій просування.

Найкращим рішенням стане звернення до компанії, де працюють фахівці різних напрямків. Вони взаємодіють між собою так, що в результаті отримують працюючий, ефективний та функціональний продукт незалежно від рівня його складності та масштабу.