Купівля будь-яких товарів потребує вибору – дуже рідко вдається обрати саме те, що Вам потрібно, не витративши деякий час на розгляд аналогів та подібних позицій. У випадку із літературою все дещо складніше. З одного боку, багато хто дуже добре розуміє, яку саме книжку хоче купити – для цього варто знати її назву та автора. В такому випадку, максимум, що буде необхідно, це обрати товщину обкладинки або тип книжки – вони можуть бути надруковані меншим або більшим шрифтом, в різному форматі. Якщо ж ні автора ні назви Ви не знаєте, точніше ще не визначилися із ними, а хочете придбати якийсь твір для поповнення власної бібліотеки або у якості подарунку – тут вибір може бути дуже великим і потребувати досить багато часу.

Для того, щоб кожен бажаючий зміг швидко та легко купити необхідні твори видавництво «Ранок» створило повноцінний магазин книжок, яким можна скористатися онлайн в пару кліків. На сайті можна легко та швидко придбати:

  • Книжки для дітей – різного змісту та формату, від виробів для найменших до енциклопедій, коміксів та оповідань для підлітків.
  • Літературу для дорослих – художні твори відомих українських та закордонних письменників.
  • Наукову літературу, яку варто використовувати для поглиблення власних знань, підвищення фахової кваліфікації.
  • Книжки, робочі зошити, підручники, тощо зі шкільної програми. В асортименті магазину представлені зошити, книги та посібники для проходження тестування НМТ.

Наявність такого великого асортименту і різноплановість творів дозволяють користувачам не тільки купувати найкраще, витрачаючи мінімум грошей та часу, а й мати змогу сформувати вигідне замовлення, де товари із різних категорій можна замовити одночасно. Так, Ви з легкістю скомпонуєте вироби для найменших з методичками з математики, мови та інших дисциплін в одному замовленні з вигодою.

Плюси замовлення книжок в «Ранок»

Безперечною перевагою творів видавництва «Ранок» можна вважати безперечну якість – книжки дійсно виглядають гарно, мають повністю адаптований зміст та слугують багато років. Якщо мова йде про дитячу літературу, то серед видань компанії можна знайти корисні твори для будь-якого віку, які мають яскравий дизайн, здатний привертати увагу найменших читачів та незвичайне оформлення. Для того, щоб заохотити до читання найменших малюків, фахівці видавництва створили багато різних форматів друку та оформлення літератури -  багато книжок мають незвичайні секретні віконця, які так до вподоби найменшим читачам. Також є література, де малюнки постають в ефекті 3D – книжки-панорами, або дуже сучасні та особливі книжки з пазлами. Цікаве та різноманітне оформлення стає одним із важливих відмінностей роботи видавництва «Ранок».