Заправки на сольовому нікотині стали чудовою альтернативою звичайним сигаретам. Це й не дивно, адже нікотинові сольові рідини мають безліч переваг. Серед іншого відзначають швидке насичення організму. Рідина на сольовому нікотині складається зазвичай із 4 компонентів: гліцерин, пропіленгліколь, нікотин, ароматизатор. Від того, у яких пропорціях змішані ці компоненти, залежить кількість пари та насиченість смаку. Поєднання 50% гліцерину та 50% пропіленгліколю – ідеальний варіант заправка для пода яку можна у вейпшопі.

Основні риси сольових рідин

Нікотинові рідини спочатку були винайдені саме для заправки в под системи. Це спеціальні електронні сигарети малої потужності (до 20Вт). Для потужніших пристроїв ця сольова рідина не підходить, оскільки може викликати передозування. Сольові рідини створені на основі сольового нікотину, отриманого синтетичним шляхом. Органічний нікотин змішують зі спеціальними кислотами, в результаті виходить сольовий нікотин з PH, максимально схожою на кислотність людського організму.

Жижи для вейпа з'явилися на українському ринку не так давно, приблизно у 2018 році. З того моменту мають небувалу популярність. Сольові жижі при парінні швидко насичують організм, при цьому кількість перекурів вдається скоротити до мінімуму.

Сольовий нікотин має ряд значних плюсів:

  • Хімічна чистота, у складі немає жодних домішок.
  • Мінімально відчутний тротхіт, горло не першить.
  • Нейтральний смак та аромат.
  • Париться легко та м'яко.
  • Після паріння не виникає неприємне відчуття у роті.
  • Рідина париться досить ощадливо.
  • Має тривалий термін зберігання.

Де купити заправку для пода?

Купівля заправки для поду на сьогоднішній день не становить особливої проблеми. Зробити замовлення можна у перевіреному інтернет-магазині Vaper`s Lab. Детальніше можна дізнатися тут